با عنوان «إنّ مع الصبر نصراً»
خاطرات رهبر انقلاب در عراق توزیع شد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۳
 
 
رهبر معظم انقلاب
 
کتاب «إنّ مع الصبر نصراً» خاطرات رهبر معظم انقلاب اسلامی به زبان عربی از سوی رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در عراق توزیع شد.
به گزارش ستاره ها به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، خاطرات رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی سیدعلی خامنه‌ای با عنوان «إنّ مع الصبر نصراً» به زبان عربی در عراق توزیع شد. این کتاب  15 فصل دارد.
معانی انقلابی و جهاد در زندگی مقام معظم رهبری (دام ظله) اجتماعی، علمی و انقلابی در طول چهل سال زندگی پربرکتشان و از بدو تولد تا سپیده دم انقلاب، برخی از مباحث مطرح شده در این کتاب است که ثمره گفت‌وگوهای خودجوش و ضبط شده و مباحث مختلف به زبان عربی است.
 

این کتاب نخستین مجموعه رسمی خاطرات رهبر عظیم الشأن انقلاب اسلامی است که توسط دفتر حفظ و نشر آثار معظم له صادر و همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی منتشر شده است.
اهمیت کتاب و نویسنده و اعتقاد آن در رساندن این اندیشه مبارک به بخش‌های مختلف نخبگان در عراق از چهره‌های سیاسی در دولت و شخصیت‌های مذهبی و اساتید دانشگاه و رهبران نظامی و سایر ارگان‌های فرهنگی و علمی در طیف وسیعی از استان‌های عراق (بغداد، نجف، کربلا، سامرا و بصره) بوده است که از سوی رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در عراق توزیع شد.
14
کد مطلب: 164825