رقابت‌های سختی در انتخابی المپیک، پیش روی ماست
ساملوو: انتظار قهرمانی در لیگ ملت‌های والیبال را نداشتم
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۹
 
 
توماس ساملوو
 
سرمربی تیم ملی والیبال روسیه در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: ایران، مکزیک و کوبا، حریفان ما در مسابقات انتخابی المپیک هستند و رقابت‌های بسیار سختی پیش روی ماست.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری تسنیم ؛ توماس ساملوو در مورد پیروزی مقابل آمریکا و قهرمانی در لیگ ملت‌های 2019 اظهار داشت: ما در بازی نخست مرحله نهایی با نتیجه 3 بر صفر به آمریکا باختیم. برنامه ما این بود که به چند بازیکن خود استراحت بدهیم چون 4 مسابقه متوالی پیش رو داشتیم و ممکن نبود که هر 4 بازی را با یک ترکیب به میدان برویم.
او در مورد کسب عنوان قهرمانی لیگ ملت‌ها گفت: حقیقتاً انتظار کسب چنین عنوانی را نداشتم. تمرکز ما تنها روی پیشرفت تکنیکی و تاکتیکی بود. در طول تورنمنت هم تلاش کردیم تا بازی به بازی پیشرفت کنیم.

سرمربی فنلاندی تیم ملی روسیه در مورد اینکه آیا با این بازیکنان جوان قدر به فتح سکوی المپیک خواهد بود یا خیر، تصریح کرد: اصلاً نمی‌خواهم به آینده دور فکر کنم. در حال حاضر تیم استراحت می‌کند تا تمرینات را دوباره شروع کنیم. برای به دست آوردن مدال المپیک باید کار کنیم و به پیشرفت ادامه دهیم.
ساملوو با اشاره به مسابقات انتخابی المپیک گفت: ایران، مکزیک و کوبا، حریفان ما در مسابقات انتخابی المپیک هستند. ما می‌خواهیم در بهترین شرایط از آمادگی، وارد مسابقات شویم. رقابت‌های بسیار سختی پیش روی ماست.
مرحله نخست انتخابی المپیک در گروه روسیه از 18 تا 21 مرداد 1398 با حضور ایران، مکزیک و کوبا و تیم میزبان برگزار می شود و تنها یک تیم راهی المپیک خواهد شد.
14
کد مطلب: 163284