رئیس قوه قضائیه: مشکلات دستگاه قضائی در استان مرکزی بررسی و رسیدگی می‌شود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۴
 
 
رئیس قوه قضائیه
 
حجت‌الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی در بدو ورود به استان مرکزی در جمع خبرنگاران با اشاره به اهداف سفر به این استان اظهار داشت: توفیقی است که در ایام دهه کرامت در خدمت مردم پرتلاش، خون‌گرم و شهیدپرور استان مرکزی باشیم.
به گزارش ستاره ها به نقل از تسنیم؛ وی افزود: استان مرکزی از استان‌های مهد کار و تلاش و یکی از مهم‌ترین قطب‌های صنعتی کشور است که مردان و زنان سخت‌کوشی دارد.
رئیسی تصریح کرد: هدف از سفر به این استان سرزدن به همکاران قوه قضائیه در استان مرکزی، بررسی مشکلات دستگاه قضائی در استان مرکزی، دیدار با مردم شریف این استان، خانواده شهدا و نخبگان استان است تا از دیدگاه و نگاه آن‌ها آگاه شویم.
رئیس قوه قضائیه عنوان کرد: حضور در شورای اداری و اقتصاد مقاومتی، سخن گفتن و شنیدن از زبان مدیران در مورد مشکلات محیط زیست، کارگری و سایر مشکلات استان از دیگر اهداف این سفر است.
وی ادامه داد: خوشبختانه به‌برکت حضور مردم، خانواده شهدا و مسئولان استانی گام‌های مؤثری در این استان برداشته شده و به‌برکت حضور نماینده ولی فقیه در استان مرکزی اقدامات پیگیری می‌شود و امیدواریم بتوانیم با کمک مسئولان مسائل را پیگیری کنیم.
14
کد مطلب: 162796