آزمون باید صلاح را الگوی خود قرار دهد/سردار می‌تواند بهترین انتقال لیورپول باشد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۲
 
 
سردار آزمون
 
سایت «sportskeeda» خبر داد که باشگاه لیورپول همچنان در حال رصد ستاره ایرانی زنیت روسیه است تا تصمیم نهایی اش را درباره جذبش بگیرد.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری فارس،سایت «sportskeeda» در گزارشی امروز به احتمال سردار آزمون، ستاره ایرانی زنیت به لیورپول پرداخت.
این سایت نوشت:لیورپول برای تقویت خط حمله اش به سردار آزمون ستاره ایرانی زنیت است. سردار ملقب به مسی ایران است اما او را با زلاتان ایبراهیموویچ نیز مقایسه می کنند. او اخیرا در فینال سوپر جام روسیه موفق شد 2 گل بزند و لیورپولی ها از نزدیک بازی او را در این فینال تماشا کردند.
هیچ شکی نیست که عملکرد آزمون در فینال سوپر جام روسیه استعدادیاب های لیورپول را شگفت زده کرده است اما این عملکرد برای انتقال به لیگ بزرگ اروپایی کافی نیست.لیورپول همچنان سردار را زیر نظر دارد تا تصمیم نهایی درباره او را بگیرد.
آزمون 24 ساله اکنون در بهترین شرایط قرار دارد و او می تواند سال های بهتری برای خود رقم بزند و می تواند از ستاره هایی مثل محمد صلاح یاد بگیرد. مسی ایرانی می تواند بهترین انتقال برای لیورپول باشد چون امسال به دنبال قهرمانی در لیگ جزیره است.
14
کد مطلب: 162771