وضعیت هموطن برانکو در پرسپولیس: اخراج بابت یک مصاحبه!
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۶
 
 
رادوشویچ
 
دروازه‌بان ذخیره سرخپوشان در لیست خروج سرمربی آرژانتینی این تیم قرار گرفته است.
 به گزارش ستاره ها به نقل از خبرورزشی، گابریل کالدرون سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس که مشغول آماده‌سازی تیمش برای فصل جدید است، در تمرین عصر دوشنبه به بوژیدار رادوشویچ گفت که قصد دارد این بازیکن را از لیست خود خارج کند تا محمدحسین کنعانی زادگان وارد لیست شود. به جای رادو نیز، یک دروازه‌بان زیر ۲۳ سال (شاید نیما میرزازاد) برای نشستن روی نیمکت، جذب شود.
با این حال رادو که در فصل شانزدهم به پرسپولیس آمد و در هر سه قهرمانی پرسپولیس، مهره نیمکت نشین سرخپوشان و بازیکن مورد علاقه برانکو به حساب می‌آمد، شانسی برای ادامه همکاری با سرخپوشان ندارد و باید تیم را ترک کند.
البته رادو این طور فکر نمی‌کند، زیرا در تمرین امروز تیمش شرکت کرد و پا به پای سایر دروازه‌بان‌ها، به فعالیت مشغول شد. موضوع مهم در مورد رادو، قرارداد این بازیکن است. او به عنوان یار خارجی تیم، تا پایان فصل نوزدهم با پرسپولیسی‌ها قرارداد دارد و هیچ کس نمی‌تواند این قرارداد را نادیده بگیرد. اگر رادو به این شکل از تیم کنار گذاشته شود، حق شکایت به فیفا را خواهد داشت و در این صورت، باشگاه مجبور به توافق با او می‌شود.
گفتنی است برانکو ایوانکوویچ، ایگور پانادیچ، زلاتکو ایوانکوویچ، مارکو استیلینوویچ و ماریو بودیمیر سایر کروات‌های پرسپولیس بعد از قطع همکاری با این باشگاه، راهی کمیته تعیین وضعیت فیفا شده اند تا از سرخپوشان شکایت کنند و اگر رادو نیز از تیم کنار گذاشته شود، احتمالا به دنبال شکایت از قرمزپوشان می‌رود.
البته برخی اعتقاد دارند مصاحبه ای که روز گذشته برانکو ایوانکوویچ علیه ایرج عرب مطرح کرد، می تواند یکی از دلایل اخراج رادوشویچ باشد! 
14
کد مطلب: 162718