احتمال افزایش تعداد بلیت‌های المپیک توکیو به 9 میلیون
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۱
 
المپیک توکیو
 
المپیک توکیو
 
این احتمال وجود دارد تعداد بلیت‌های در نظر گرفته برای بازی‌های المپیک 2020 توکیو به 9 میلیون بلیت افزایش یابد.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری فارس، کمیته برگزاری بازی‌های المپیک 2020 توکیو قرار است دومین مرحله از قرعه‌کشی بلیت بازی‌ها را برای شهروندان ژاپنی که در مرحله اول نتوانستند بلیت تهیه کنند، برگزار کند.
Japan Times  گزارش کرد براساس کمیته سازماندهی بازی‌های المپیک 2020 توکیو، در مرحله اول 3.2 میلیون بلیت به فروش رفت که البته بلیت افتتاحیه، اختتامیه و فینال برخی از رشته‌ها را شامل نمی‌شود. در مرحله اول 7.5 میلیون شهروند ژاپنی ثبت‌نام کرده بودند که میلیون‌ها نفر آنها در این قرعه‌کشی موفق نبودند. براساس اعلام مدیریت فروش بلیت بازی‌های المپیک توکیو، وب‌سایت فروش بلیت 24 میلیون و 250 هزار بار بازدید داشته است.
مرحله دوم قرعه‌کشی قرار است در ماه آگوست برگزار شود. هنوز معلوم نیست در این مرحله چه تعداد بلیت به فروش می‌رسد اما مدیر اجرایی فروش بلیت بازی‌های توکیو اعلام کرد تعداد بلیت‌های مرحله دوم از مرحله اول تجاوز نخواهد کرد.
براساس گزارش Japan Times، کمیته سازماندهی بازی‌های المپیک 2020 اعلام کرده بود 7.8 میلیون بلیت برای مسابقات به فروش خواهد رسید اما این احتمال وجود دارد این تعداد به 9 میلیون بلیت افزایش یابد.
14
کد مطلب: 162646