رضاوند:عکسم در صفحات مجازی برای قهرمانی سال92بود/با استراماچونی حرف زدم،جای کسی نیامدم
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۹
 
آرش رضاوند
 
آرش رضاوند
 
هافبک جدید تیم فوتبال استقلال گفت:عکسی که از من در جایگاه تماشاگران استقلال در صفحات مجازی منتشر شده مربوط به جشن قهرمانی این تیم در سال 92 است.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری فارس؛ آرش رضاوند بازیکن جدید تیم فوتبال استقلال در خصوص حضورش در جمع آبی‌پوشان و همچنین برنامه‌هایی که در آینده دارد صحبت‌های زیر را انجام داد:

تصویری از تو در صفحات مجازی دست به دست می‌شود که روی سکو‌های طبقه دوم ورزشگاه آزادی مشغول تماشای بازی استقلال هستی. یادت هست آن بازی چه مسابقه‌ای بود؟
اگر اشتباه نکنم آن مسابقه دیدار قهرمانی استقلال در لیگ برتر بود که حسن اشجاری موفق به گلزنی شد و استقلال در مسابقه قهرمانی خود را جشن گرفت. در آن مسابقه آقای قلعه نویی سرمربی استقلال بود.

پس مشخص است که در خانواده‌ای بزرگ شده که استقلالی هستند...
همین طور است. در عکسی که شما می‌بینید و من در استادیوم حضور داشتم در آن سال عضو تیم امید استقلال بودم ما در خانواده کاملاً استقلالی زندگی می‌کنیم و پدر من استقلالی یک وحشتناک است!

با پدرت برای حضور در استقلال صحبت نکردی؟
چرا،سلام اتفاقاً خیلی تاکید داشت که من به استقلال بروم ضمن آنکه خودم دوست داشتم پیراهن تیم را بپوشم که از بچگی به آن علاقه داشتم که خوش خوشبختانه این اتفاق افتاد.
 
 طبیعتا بازیکنی مثل تو که استقلالی هستی و از روی سکوها بازی ها را تماشا کردی حتماً مسئولیت بیشتری به گردن داری چون می‌دانی که تماشاگران هنگام بازی های استقلال چه حرص و جوشی روی سکوها می خورند...
حرف شما کاملا درست است. هر چیزی که سخت باشد و پیش پای انسان قرار بگیرد طبیعتا شیرینی بیشتری هم برای او خواهد داشت. من بعد از حضور در نفت تهران و سایپا دوست‌داشتم چالش جدیدی را تجربه کنم و در یک محیط جدیدتر به فوتبالم ادامه بدهم. حالا هم خیلی خوشحال هستم که به استقلال آمدم و تمام تمرکزم را برای خوشحال کردن تماشاگران روی سکوها انجام خواهم داد.

گفته می‌شود تو به جای علی کریمی به استقلال آمده ای باید در این خصوص با تو صحبتی نشده است؟
من جای کسی به استقلال نیامده‌ام و چیزی هم به من نگفته اند. من با آقای استراماچونی صحبت کردم و او گفت که بازی های من را دیده است و دوست دارد من به استقلال بیایم، حالا هم این اتفاق افتاده و تمام تلاشم این است که خواسته هایی که از من دارند را در زمین انجام دهم.

حتماً می‌دانید که طرفداران استقلال از این تیم قهرمانی می‌خواهند اما این سال هم این تیم تحقیقات زیادی داشته است...
درست است و ما کار سختی در پیش داریم چون به هرحال تغییرات زیادی صورت گرفته اما استقلال همیشه استقلال است و مطمئناً ما برای حضور در جمع مدعیان تلاش خواهیم کرد و امیدوار هستیم تا بتوانیم نتایج بگیریم که دل هواداران شاد شود.

به اردوی تیم ملی هم دعوت شده ای آیا قرار است به ترکیه بروی؟
هنوز چیزی نمی دانم. امروز در تست های پزشکی شرکت می کنم و باید در این زمینه با باشگاه صحبت کنم تا آنها بگویند به ترکیه بروم یا در تهران بمانم.
14
کد مطلب: 162639