مظلومی: رابطه من و تو با یک فایل صوتی خراب نمی‌شود
تماس فرهاد با پرویز مظلومی: نمی‌خواهم کدورتی بین ما باشد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۵
 
 
مجیدی و مظلومی
 
یکی از پیشکسوتان فوتبال ایران برای از بین رفتن کدورت بین مظلومی و مجیدی پادرمیانی کرد و توانست دلخوری بین آنها را از بین ببرد.
  به گزارش ستاره ها به نقل از خبرورزشی، اخیراً یک فایل صوتی از فرهاد مجیدی منتشر شد که در آن به انتقاد از پرویز مظلومی به خاطر مذاکره با حسینی، هافبک راست ذوب‌آهن پرداخته بود. بماند که حسینی در نهایت به سپاهان رفت تا حداقل این دعوا نتیجه‌ای نداشته باشد. این فایل در فضای مجازی پیچید و از همان ابتدا نوک پیکان انتقادات را به سمت یکی از مدیران استقلال برد. به هر حال اختلاف فرهاد و این مدیر، ناخواسته ذهن‌ها را به این‌سو می‌کشید. روز گذشته خبری منتشر کردیم مبنی بر اینکه پرویز مظلومی بعد از شنیدن این فایل بیش از آن‌که از فرهاد شاکی شود، از یکی از مدیران باشگاه شاکی شد و در محفلی دوستانه حرف‌هایی علیه او به زبان آورد (اینجا بخوانید) . حالا، اما خبر‌های کامل‌تری از این ماجرا به دست‌مان رسیده است. فرهاد مجیدی که خودش از افشای این فایل شوکه شده بود، در تماس با پرویز مظلومی، عضو کمیته فنی استقلال صحبت‌هایی در این باره داشت و گفت دوست نداشته او را ناراحت کند. یکی از پیشکسوتان فوتبال ایران برای از بین رفتن کدورت بین این دو، پادرمیانی کرد و توانست آن‌ها را به هم نزدیک کند.
فرهاد در تماس تلفنی که با مظلومی داشت، توضیح داد: «حرف‌هایم را نصفه و نیمه منتشر کردند. این هم یک بحث خودمانی بود و حرف‌های خودشان را کات کرده بودند.» فرهاد در ادامه هم گفت: «زنگ زدم از دل‌تان دربیاورم. شما مربی من بوده‌اید و نمی‌خواهم کدورتی بین ما باشد.» در طول این گفت‌وگوی تلفنی، فرهاد و پرویز مظلومی یک حرف مشترک داشتند. هر دوی آن‌ها می‌گفتند: «ما از خانواده استقلال هستیم و یکی خارج از خانواده این باشگاه نمی‌تواند رابطه ما را خراب کند.» مظلومی در بخشی از حرف‌هایش گفت: «با این صحبت‌ها و صداها، رابطه من و فرهاد از بین نمی‌رود. ما همیشه رابطه‌ای قوی و صمیمی با هم داشته‌ایم.»
در پایان این تماس پرویز مظلومی برای مجیدی در تیم ملی امید آرزوی موفقیت کرد و به او گفت اگر کمکی خواست، حتماً به او خواهد کرد. فرهاد هم گفت قطعاً به کمک آدم باتجربه‌ای مثل او نیاز دارد و در آینده با او زیاد مشورت خواهد کرد.
تماس مظلومی با مسئول استقلال؛ این کار‌ها چیست؟!
اما این پایان ماجرا نبود. پرویز مظلومی که از انتشار فایل صوتی و تلاش برای خراب کردن رابطه‌اش با فرهاد شاکی شده بود، با یکی از مسئولان استقلال تماس گرفت. پرویز که به این مسئول شک داشت، در تماس تلفنی مطمئن شد افشای فایل کار او بوده، چون فرهاد هم در تماس تلفنی گفته بود این حرف را به آن مسئول زده است. مظلومی هم در این تماس تلفنی گلایه کرد که «این کار‌ها چیست که شما می‌کنید؟!» این مسئول استقلالی ابتدا تکذیب کرد و گفت کار او نبوده ولی مظلومی با کد‌هایی که داد همه چیز را مشخص کرد. آن فرد هم در پایان حتی عذرخواهی کرد. عضو کمیته فنی استقلال حتی گلایه کرد که «چرا حرف‌های مجیدی را نصفه و نیمه گذاشتی و حرف‌های خودت در فایل نبود؟ معلوم است شما چیزی گفته‌ای از ما که او شاکی شده است.» مظلومی همچنین به نزدیکانش گفت از این به بعد هر جا که این فرد باشد حرف فوتبالی نمی‌زند، چون می‌ترسد صدایش را ضبط کنند و در اختیار بعضی کانال‌های هواداری قرار دهند.
 
14
کد مطلب: 161427