کوپا آمریکای ۲۰۱۹ - گروه B؛ آرژانتین صفر - کلمبیا ۲
شروع توفانی شاگردان کی‌روش در کوپا آمریکا با شکست آرژانتین
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۴۷
 
 
کلمبیا
 
تیم ملی کلمبیا با هدایت کارلوس کی‌روش در اولین بازی‌اش در کوپا آمریکای ۲۰۱۹ برابر آرژانتین پیروز شد.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرورزشی، بامداد امروز به وقت ایران ورزشگاه فونته‌نوای شهر سالوادور برزیل میزبان نخستین بازی از گروه B کوپا آمریکای ۲۰۱۹ بود، دیداری بین آرژانتین با لیونل مسی که هنوز در آرزوی کسب یک جام ملی است و کلمبیا که چند ماهی می‌شود کارلوس کی‌روش آن را هدایت می‌کند. این بازی در نهایت با ۲ گل به سود کلمبیایی‌ها خاتمه پیدا کرد. (خلاصه این دیدار را اینجـا ببینید)
نیمه نخست این بازی تقریباً شاهد نبردی پایاپای بودیم، اما شاگردان کی‌روش با توجه به اشتباهات دفاعی آرژانتین فرصت‌های بهتری برای گلزنی داشتند. البته در یک فرصت هم خروج اوسپینا نزدیک بود کار دست کلمبیایی‌ها بدهد که آگوئرو نتوانست از فرصت خوبی که داشت استفاده کند.
نیمه دوم آرژانتین عطش بیشتری برای زدن گل برتری داشت و هجومی بازی را شروع کرد، اما از حملاتش نتیجه نگرفت و دقیقه ۷۱ شوت زیبای راجر مارتینس کلمبیا را به گل رساند و آرژانتینی‌ها را غافلگیر کرد.
در حالی که آرژانتین نیاز به گل تساوی داشت زننده گل بعدی بازی هم کلمبیا بود. پاس جفرسون لرما را در دهانه دروازه دووان زاپاتا دقیقه ۸۵ تبدیل به گل دوم کرد و تیرخلاص را به آلبی‌سلسته زد.
برتری ۲ بر صفر کلمبیا در پایان بازی ثبت شد تا شاگردان کی‌روش نخستین گام در کوپا آمریکا را برابر یکی از مدعیان قهرمانی محکم بردارند.

 
14
کد مطلب: 161127