واکنش قمری به شائبه وجود سرنگ در پیست دوچرخه سواری آزادی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۷
 
دوچرخه سواری
 
دوچرخه سواری
 
شائبه وجود سرنگ در سرویس‌های بهداشتی پیست دوچرخه سواری در جریان لیگ برتر در حالی مطرح شده که رییس فدراسیون عنوان می‌کند تا کنون گزارشی در این مورد دریافت نکرده است.
به گزارش ستاره ها به نقل از ایسنا، در جریان شب پایانی مسابقات لیگ برتر دوچرخه سواری پیست گفته شده سرنگ در سرویس بهداشتی پیست وجود داشته است و برخی نفرات هم اقدام به گرفتن فیلم از آن کرده‌اند که نزد خبرگزاری ایسنا محفوظ است. اینکه این اقدام واقعاً از سوی رکابزنان شرکت کننده در مسابقات لیگ انجام شده یا نه مشخص نیست اما شاید بهتر باشد فدراسیون دوچرخه سواری نظارت خود را بیشتر کند تا دوچرخه سواری از ناحیه دوپینگ بیشتر از این آسیب نبیند.
خسرو قمری در پاسخ به این پرسش که گزارشی مبنی بر وجود سرنگ در سرویس بهداشتی پیست دوچرخه سواری دریافت کرده است یا خیر به ایسنا گفت: سرویس‌های بهداشتی حداقل در روز دو مرتبه نظافت می‌شود و همکاران من گزارشی در این مورد به من نداده‌اند که بخواهم این حرف را تأیید یا رد کنم. از طرفی کدام فرد با عقل سلیم پیدا می‌شود که بخواهد از سرنگ استفاده کند بعد آن را در داخل سرویس بهداشتی رها کند و برود؟ یعنی این احتمال را نمی‌دهد شاید بلافاصله بعد از او کسی بخواهد وارد سرویس بهداشتی شود و سرنگ را ببیند؟ از طرفی برخی افراد هستند که می‌خواهند کنار فدراسیون حاشیه درست کنند و از کجا معلوم که خود آن افراد که فیلم را گرفته اند سرنگ را داخل سرویس بهداشتی نینداخته باشند.
او در مورد حضور مأموران نادو در مسابقات نیز گفت: ما تمام برنامه‌های خود را به نادو اطلاع داده‌ایم و حتی روز گذشته هم دکتر نوروزی نامه زد که برنامه‌ها یمان را دقیق اعلام کنیم که ما هم این کار را انجام داده ایم. مسابقات ما کاملاً مشخص است و هر زمان که نادو بخواهد افسران خود برای گرفتن تست دوپینگ می‌فرستد.
14
کد مطلب: 159689