وزیر اطلاعات: با وحدت و انسجام ملی زیر پرچم ولایت نقشه‌های آمریکا را خنثی می‌کنیم
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۴
 
وزیر اطلاعات
 
وزیر اطلاعات
 
وزیر اطلاعات گفت: باید با وحدت و انسجام ملی و زیر پرچم ولایت نقشه‌های دشمنان به‌ ویژه آمریکا را خنثی کنیم.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری فارس از کرمانشاه، حجت‌الاسلام سیدمحمود علوی وزیر اطلاعات ظهر امروز در جلسه شورای اداری استان کرمانشاه که در سرسرای شهدای دولت استانداری برگزار شد، با تبریک ولادت امام حسن مجتبی(ع)، اظهار داشت: موفقیت انقلاب در گرو همراهی با اهل بیت (ع) و تبعیت از ولی‌فقیه و ولایت است.
وی با اشاره به سنگ‌اندازی‌ها و دسیسه‌های دشمنان در دوران حکومت امام علی(ع)، گفت: بی‌بصیرتی، بی‌وفایی، نافرمانی و عدم همراهی کوفیان موجب شکست رهبر بی‌بدیلی همچون امیرالمومنین شد.
حجت‌الاسلام علوی در بخشی دیگر از سخنانش با تاکید بر آگاهی افکار عمومی نسبت به اقدامات آمریکا علیه نظام، اظهار داشت: نسبت دادن مشکلات کنونی به ناکارآمدی دولت و نظام، خواست دشمن است.
وی به تحریم‌های جنایتکارانه آمریکا علیه کشور، گفت: باید مسؤولان و مردم با وحدت، انسجام ملی و زیر پرچم ولایت نقشه‌های دشمنان به‌ ویژه آمریکا را برای به زانو درآوردن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نقش‌ بر‌ آب و خنثی کنند.
وزیر اطلاعات به حضور مردم در عرصه‌های سرنوشت‌ساز نظام اشاره و بیان کرد: ان‌شاءالله باری دیگر با حضور مردم در میدان، از این پیچ تاریخی به سلامت عبور می‌کنیم.
گفتنی است، با حضور وزیر اطلاعات در این جلسه، از مدیرکل سابق اطلاعات استان کرمانشاه تقدیر شد و مدیرکل جدید معرفی شد.
14
کد مطلب: 159665