نه به پرسپولیس کار داریم نه سپاهان
منشا: ما از آبادان هم داغ‌تریم
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۱
 
 
گادوین منشا
 
مهاجم تیم فوتبال استقلال به خبرورزشی گفت: ما هنوز هم شانس داریم. کسی تضمین نکرده سپاهان و پرسپولیس حتماً برنده می‌شوند.
خبرورزشی نوشت: گادوین منشا پس از یکی، دو بازی دوری از لیست ۱۸ نفره استقلال دیشب همراه این تیم راهی آبادان شد تا فرهاد مجیدی و دیگر بازیکنان تیمش را همراهی کند. مهاجم سیه‌چرده استقلال در گفت‌وگویی که با خبرورزشی داشت درباره وضعیت تیمش در لیگ برتر، بازی با صنعت نفت و تک‌گلی که به این تیم زده است، حرف زد.
* اوضاع خوب است؟
بله! من در دو دیدار قبلی کنار تیم نبودم ولی تمرینات اختصاصی‌ام را طبق برنامه‌ای که از سرمربی تیم داشتم انجام داده‌ام و الان آماده‌ام. خیلی خوشحالم که باز هم به تیم برگشتم.
* برای بازی با صنعت آماده‌ای؟
بله، در روز‌های پیش از بازی تمرینات خوبی داشتم. در بازی با الدحیل هم که نبودم و به لحاظ بدنی وضعیت خیلی خوبی دارم و خستگی‌های ناشی از بازی‌های فشرده قبلی کاملاً از بدنم خارج شده است.
* فکر می‌کنی در این دیدار به میدان بروی؟
همه چیز به نظر فرهاد مجیدی بستگی دارد. البته او در تمرین به بهترین و آماده‌ترین بازیکنان توجه دارد و به آن‌ها بازی می‌دهد. در این چند روز خیلی خوب با تیم تمرین کرده‌ام.
* سابقه گلزنی به صنعت نفت را داری؟
بله! فصل اولی که با پیکان در لیگ برتر ایران بازی کردم یک گل به این تیم زدم. گل دوم را زدم و ۲-۳ برنده شدیم. البته بازی در شهر قدس برگزار می‌شد.
* برای بازی در آبادان در آن هوای داغ آماده‌ای؟
قطعاً بازی سختی در پیش داریم. هم هوا در جنوب ایران گرم است و هم تیم صنعت نفت برای کسب برد به میدان می‌آید ولی ما هم خیلی امیدوار هستیم که بازی را با برد پشت سر بگذاریم. اگر هوای آبادان داغ است ولی ما داغ‌تریم، چون از همه بچه‌های تیم و خواسته قلبی‌شان خبر دارم. همه دوست دارند در دیدار امشب برنده شوند و شانس قهرمانی و کسب سهمیه را زنده نگه دارند.
* هنوز به قهرمانی امیدوار هستید؟
قطعاً! ما هنوز شانس داریم. کسی تضمین نکرده سپاهان و پرسپولیس حتماً برنده می‌شوند. ما باید بدون توجه به نتایج دیگر مسابقات فقط روی بازی خودمان تمرکز کنیم و تا جایی که می‌توانیم در زدن ضربات آخر دقت کنیم.
* چطور؟
ما در دیدار‌های اخیر اگر در زدن ضربات آخر دقت بیشتری داشتیم حتماً نتایج به شکل بهتری برایمان رقم می‌خورد. با این همه در آبادان باید پیش از هر چیز به کسب هر سه امتیاز بازی فکر کنیم و کار خودمان را برای قهرمانی یا کسب سهمیه به، اما و اگر واگذار نکنیم.
* چقدر از صنعت نفت شناخت دارید؟
کادر فنی فیلم دیدار‌های اخیر این تیم را برای ما پخش کرده و نقاط ضعف و قوت‌شان را می‌شناسیم. آن‌ها روی زمین بازی می‌کنند و هافبک‌ها و مهاجمان خطرناکی دارند. حتم دارم اگر بازی همیشگی‌مان را انجام بدهیم قطعاً برنده و دست پر به تهران برمی‌گردیم.
14
کد مطلب: 158813