فتحی: هزینه جدایی شفر را با هزینه نزدیک به صفر انجام می‌دهم!/قصد سوزاندن مجیدی را نداریم
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۱
 
 
امیرحسین فتحی
 
مدیرعامل باشگاه استقلال گفت:من به هواداران قول می‌دهم جدایی شفر را با هزینه نزدیک به صفر انجام خواهیم داد.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری فارس، امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال در گفت‌وگو با شبکه خبر در خصوص انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی تیم استقلال گفت: به هر حال ما امروز با توجه به نتایج اتفاق افتاده و شکستی که در بازی قبل متحمل شدیم تصمیم به تغییرات گرفته و فرهاد مجیدی را تا پایان فصل معرفی کردیم.
وی افزود: آقای شفر از حضور در تمرینات معلق شده و نمی‌تواند در برنامه‌های ما حضور داشته باشد البته تصمیمی که اتخاذ کردیم خلق‌الساعه نبوده و کاملا روی مباحث فنی اتخاذ کرده‌ایم.
مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص اینکه شفر امروز به محل تمرین استقلال رفته بود ولی با ممانعت روبرو شد، گفت:‌ما نامه رسمی به سرمربی سابق تیم دادیم و او نباید به مجموعه می‌آمد. البته او داخل زمین نیامده و فقط پشت درهای ورزشگاه حضور داشته است.
فتحی در خصوص فیلمبرداری پسر شفر از راه ندادن او به محل تمرین گفت: به هر حال ما هم آدم‌های بی‌تجربه‌ای نیستیم و در این فوتبال کار کردیم. اگر تصمیمی گرفتیم مطمئنا با فکر بوده و مطمئن باشید با کمترین هزینه این پروسه را به سرانجام خواهیم رساند. من به هواداران قول می‌دهم این کار را با هزینه نزدیک به صفر انجام خواهیم داد.
وی در خصوص اینکه شفر چقدر از استقلال طلبکار است، گفت: او قرارداد سال آینده‌اش را از استقلال طلب دارد ولی تصمیم ما این است که کمترین هزینه را به او بپردازیم. شفر مربی بزرگ و با تجربه‌ای بود ولی توانش این بود و ما تصمیم گرفتیم با او قطع همکاری کنیم.درباره گزینه‌ها هم باید بگویم ما گزینه های زیادی مدنظر داریم و سعی می‌کنیم حدود پایان فصل مربی جدید را انتخاب کنیم.
مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص اینکه سرمربیگری فرهاد مجیدی در فصل آینده صحت دارد یا نه،‌ گفت: مجیدی سرمایه گران‌بهای باشگاه استقلال است و سال‌ها می‌تواند روی نیمکت تیم ما بنشیند. او خودش اعلام کرد که سرمربیگری را قبول نمی‌کند و می‌خواهد موقتا این مسئولیت را بپذیرد. ما هم قصد سوزاندن کسی را در استقلال نداریم.
فتحی در خصوص اینکه باشگاه استقلال چه تدبیری برای پرداخت طلب شفر دارد، گفت: ما اعلام کرده‌ایم بعد از پایان فصل در خصوص قطع همکاری با شفر مذاکره خواهیم کرد. هواداران به من اطمینان داشته باشند و مطمئن باشند یک گزینه خوب را انتخاب می‌کنیم.
وی در پایان در پاسخ به این سؤال که آیا سرمربی فصل آینده استقلال خارجی است یا ایرانی، گفت: سرمربی فصل آینده استقلال قطعا ؟؟ است.
14
کد مطلب: 158042