اولتیماتوم محترمانه مدیران استقلال به شفر
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۵
 
شفر
 
شفر
 
استقلال نه تنها جدال با پرسپولیس را از دست داد بلکه کلی حاشیه و دردسر هم به جان خرید. دعوا بر سر زدن پنالتی، ماجراهای رختکن، اتفاقات پس از پایان بازی، حرف‌های شفر و...
روزنامه خبرورزشی نوشت: حواشی اخیر آبی‌ها برای برهم خوردن فضای استقلال کفایت می‌کرد و سرانجام کار به جایی رسید که هیئت‌مدیره باشگاه جلسه تشکیل داد و همه بر خلاف رویه قبلی وینفرد شفر را نیز به جلسه خودشان فراخواندند. این در حالی بود که هیئت‌مدیره جدید تأکید داشت کاری به کار تیم نداشته و صرفاً مسائل کلان را دنبال خواهند کرد. قرار بود اگر هم آن‌ها کاری در رابطه با تیم داشته باشند مسأله از طریق مدیرعامل باشگاه به اطلاع کادر فنی و بازیکنان برسد، اما حساسیت مسابقه و اتفاقات تلخ رخ داده برای استقلال باعث شد تا مدیران ارشد باشگاه احساس خطر کرده و برای خروج تیم از بحران مستقیم وارد عمل شوند.
جلسه هیئت‌مدیره برگزار شد و شفر هم در آن حضور یافت. البته همه چیز به شکلی بسیارمحترمانه جلو رفت و برخورد سرمربی تیم با مدیران درجه اول باشگاه نیز گرم بود. در این جلسه کسی (حداقل به صورت مستقیم) حرفی از برکناری شفر بر زبان نیاورد، ولی در عین حال تذکر بسیار جدی به او دادند تا از این پس، بیش از پیش مراقب اتفاقات تیم باشد. بر اساس خبرهای رسیده از جلسه هیئت‌مدیره، به شفر تأکید شده که دیگر تحت هیچ شرایطی نباید اتفاقاتی که در شهرآورد رخ داد، تکرار شود و سرمربی تیم به عنوان مسئول مستقیم امور فنی و اتفاقات رختکن موظف است نظم را در عالی‌ترین سطح ممکن حفظ کند.
14
کد مطلب: 156523