برای ارائه به دادگاه CAS؛
اسناد پرسپولیس علیه شکایت استقلال تکمیل شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۶
 
استقلال و پرسپولیس
 
استقلال و پرسپولیس
 
باشگاه پرسپولیس تمام اسناد مربوط به قهرمانی این تیم در سوپرجام باشگاهی فوتبال کشور را به دلیل عدم حضور استقلال تهران آماده کرده است.
به گزارش ستاره ها به نقل از مهر، باشگاه استقلال تهران نسبت به حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مبنی بر قهرمانی پرسپولیس در سوپرجام فوتبال باشگاهی کشور به دلیل عدم حضور استقلال در این دیدار شکایت کرد.
از این رو شکواییه ای از سوی باشگاه استقلال در اختیار دادگاه بین‌المللی ورزش (CAS) قرار گرفت تا این دادگاه تصمیم به برگزاری جلسه‌ای در جمعه هفته جاری با حضور مدیران استقلال، پرسپولیس و سازمان لیگ ایران بگیرد. باشگاه استقلال تهران از باشگاه پرسپولیس، فدراسیون فوتبال ایران و سازمان لیگ فوتبال شکایت کرده است.
ایرج عرب سرپرست باشگاه پرسپولیس با تهیه مدارک مربوط به این موضوع قرار است همراه با معاون بین الملل سرخ‌ها در این جلسه شرکت کند.
مستنداتی که باشگاه پرسپولیس در هفته‌های گذشته تکمیل کرده است توسط عرب به دادگاه ورزش ارائه خواهد شد. باشگاه پرسپولیس ضمن جمع‌آوری نامه‌های مربوط به اعلام سازمان لیگ مبنی بر زمان برگزاری قطعی بازی، عکس‌هایی را نیز از اهدای سوپرجام به این باشگاه آماده کرده است تا آنها را در اختیار قاضیان CAS قرار دهند.
14
کد مطلب: 155709