پاسخ باشگاه استقلال به مدیرعامل باشگاه ذوب آهن
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۰
 
سعید آذری
 
سعید آذری
 
باشگاه استقلال پاسخ ادعای سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب آهن را داد.
به گزارش ستاره ها به نقل از  خبرگزاری مهر، سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب آهن امروز در نامه ای سرگشاده به امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال با کنایه از وی خواست تا وضعیت چک های انتقال مرتضی تبریزی از ذوب آهن به استقلال را روشن کند.
باشگاه استقلال در واکنش به این موضوع بیانیه ای را به شرح زیر صادر کرد:
«۱- تنها یک روز به شروع نیم فصل دوم برای استقلال باقی مانده و این گونه جوسازی و انتشار مکاتبات میان دوباشگاه که حرکتی حرفه ای به نظر نمی رسد، جای تعجب دارد. آن هم از باشگاهی به قدمت ذوب آهن و مدیرعاملی که دارای تجربه مدیریتی می باشد.
۲- باشگاه استقلال جهت تنویر افکار عمومی اعلام میکند باشگاه ذوب آهن چک ۹۰۰ میلیون تومانی قبلی در ازای انتقال مرتضی تبریزی را در تاریخ ۱۴ بهمن ( ۳ روز قبل ) تحویل و ۳ فقره چک با تاریخهای جدید دریافت کرد که هنوز موعد هیچکدام از این چک ها فرا نرسیده که این اقدام در عمل به معنای مصالحه بوده و با ادعاهای مطرح شده تناقض دارد. ضمن این که رسید دریافت این چک ها در باشگاه استقلال موجود است.
۳- جای تعجب دارد چرا آقای آذری که چک قبلی را تحویل داده و ۳ روز قبل ۳ فقره چک جدید دریافت کرده، نامه ارسالی خودش را رسانه ای کرده و چنین ادعایی مطرح کرده است.
۴- سه فقره چک مزبور متعلق به باشگاه استقلال نبوده و مجری اسپانسر باشگاه چکهای مربوطه را صادر و کلیه مسئولیتهای قانونی متوجه ایشان میباشد.
۵- به آقای آذری و دوستانش توصیه میکنیم وارد روابط باشگاه استقلال و هوادارانش نشوند، هواداران عزیز وفهیم استقلال رفتار این باشگاه برای صدور اجازه جدایی مرتضی تبریزی را به خوبی به یاد دارند.»
14
کد مطلب: 153774