نقل و انتقالات لیگ برتر؛
«مسی» به فولاد خوزستان پیوست
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۰
 
 
رافائل مسی بوولی
 
مهاجم کامرونی تیم فوتبال «یان بیان» چین به فولاد خوزستان پیوست.
به گزارش ستاره ها و به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، رافائل مسی بوولی (Raphael Messi Bouli) مهاجم کامرونی تیم یان بیان چین که سابقه عضویت در تیم ملی کامرون را دارد، با قراردادی به مدت نیم فصل به عضویت باشگاه فولاد خوزستان درآمد.
بوولی سال ۲۰۱۳ فوتبالش را با عضویت در باشگاه فاپ کامرون آغاز کرد و یک سال بعد او به کانن پیوست و دو سال برای این باشگاه به میدان رفت.
این مهاجم ۱۸۶ سانتی متری همچنین در سال ۲۰۱۷ میلادی در عضویت باشگاه آپا کامرون بود و در طول ۲۴ بازی انجام شده برای این تیم، ۱۴ گل به ثمر رساند.
مسی پس از آن به فوتبال چین انتقال یافت و به این ترتیب در سال ۲۰۱۸ با پیراهن تیم یان بیان در رقابت های فوتبال لیگ یک چین در مجموع ۱۴ بازی، ۳ بار گلزنی کرد.
طبق اعلام سایت باشگاه فولاد، مسی بوولی در سطح ملی نیز سابقه چند بازی را دارد. این مهاجم کامرونی اولین بازی ملی خود را در ۱۰ اوت ۲۰۱۳ انجام داد و در مقدماتی قهرمانی کشورهای آفریقایی ۲۰۱۴ با گابن بازی کرد. چند سال بعد، او اولین گل خود را در مسابقات قهرمانی کشورهای آفریقایی در سال ۲۰۱۸ در بازی با سائوتومه و پرنسیپ به ثمر رساند. در نوامبر ۲۰۱۷، بوولی با تیم ملی کامرون برای یک مسابقه مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ در برابر زامبیا انتخاب شد و به زمین رفت.
این مهاجم ۲۶ ساله در سال ۲۰۱۸ نیز به تیم ملی دعوت شد و با کنگو، آنگولا و بورکینافاسو در مرحله گروهی رقابت کرد.
14
کد مطلب: 153770