دادستان کل کشور در جمع خبرنگاران:
پرونده سایت دیوار در دادسرا رسیدگی می‌شود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۶
 
دادستان کل کشور
 
دادستان کل کشور
 
دادستان کل کشور در پاسخ به این سوال که اخیرا رییس پلیس فتا از دادسرا خواسته است که با سایت دیوار برخورد قانونی صورت گیرد، گفت: ظاهراً این پرونده دیروز ارجاع شده است و باید دادسرا به این موضوع رسیدگی کند.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری فارس، حجت السلام و المسملین محمدجعفر منتظری دادستان کل کشور در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که اخیراً رئیس پلیس فتا از دادسرا خواسته است که با سایت دیوار برخورد قانونی صورت گیرد، دادستانی چه اقدامی کرده است؟ گفت: ظاهراً این پرونده دیروز ارجاع شده است و باید دادسرا به این موضوع رسیدگی کند.
وی در پاسخ به سوالی مبنی ولنگاری‌ها‌ و بی حجابی‌ها در فضای مجازی بیان داشت: این کار نیاز به یک سری هماهنگی‌ها در دستگاه‌های گوناگون دارد. کار قضایی کافی نیست و ما فقط با مجرم برخورد می‌کنیم و باید بحث فرهنگی پیگیری شود.
دادستان کل کشور ادامه داد: بخش هنری و هنرمندان ما باید بیشتر به میدان بیایند اگر این ولنگاری را همین طور رها کنیم دود آن به چشم ملت می‌رود، این خانواده‌ها هستند که آسیب می‌بینند.
حجت السلام و المسلمین محمدجعفر منتظری گفت: از همه دستگاه‌ها انتظار داریم همکاری و مساعدت لازم را بکند؛ چرا که دستگاه قضایی به تنهایی نمی‌تواند موفق باشد.
14
کد مطلب: 153731