خودکشی یک نفر در اراک با گاز ذغال
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۲
 
یک نفر در اراک با گاز ذغال در خودروی شخصی اش خودکشی کرد.
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: یک نفر در اراک با قرار دادن ظرف ذغال در داخل خودروی خود به علت استنشاق گاز سمی ناشی از سوختن زغال جان خود را از دست داد.
سرهنگ خلجی معاون اجتماعی فرمانده نیروی انتظامی استان مرکزی گفت: روز شنبه شانزدهم دی ماه خانواده یک جوان اراکی با مراجعه به پلیس آگاهی استان گزارشی از فقدان فرزندشان را اعلام کردند که بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس قرار گرفت.
سرهنگ خلجی افزود: با آغاز تحقیقات، اطلاعاتی از حضور این جوان ۲۵ ساله در یکی از محله‌های شهر اراک به دست می‌آید تا اینکه در یکشنبه شب این فرد در تماس با خانواده اش از آنان طلب حلالیت کرده و دیگر تماس ها را پاسخ نمی‌دهد.
وی اضافه کرد: سرانجام در ساعات پایانی همان شب، چند کارگر یک کوره آجر پزی در حوالی شهر اراک ،حین مراجعه به منزلشان، خودرویی را در یک محل صعب العبور مشاهده می‌کنند و با توجه به پاسخ ندادن جوان دراز کشیده در خودرو به صدای کارگران، موضوع را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اعلام می‌کنند.
معاون اجتماعی فرمانده نیروی انتظامی استان مرکزی ادامه داد: با حضور تیم گشت انتظامی در محل و با هماهنگی با مرجع قضایی شیشه خودرو شکسته و مشاهده می‌شود که این جوان ظرف ذغالی را در داخل خودروی خود قرار داده و با بالا کشیدن شیشه‌ها و قفل کردن درب‌های خودرو، به علت استنشاق گاز سمی ناشی از سوختن زغال جان خود را از دست داده است.
وی با اشاره به اینکه مرگ این جوان توسط پزشکی قانونی مورد تایید قرار گرفت،بیان کرد: جسد فرد فوت شده برای بررسی بیشتر و تعیین دقیق علت مرگ به پزشکی قانونی انتقال داده شد.
سرهنگ خلجی تصریح کرد: در تحقیقات اولیه کارآگاهان پلیس و بنا بر اظهار بستگان این فرد، این جوان که یک بار دیگر در تابستان امسال هم اقدام به خودکشی کرده بود دارای مدرک کارشناسی مکانیک و بیکار بوده و به علت مشکلات فراوان، دچار افسردگی شدید می‌شود.
لازم به ذکر است که این فرد هیچگونه سابقه کاری در شرکت‌های تولیدی اراک نداشته است.
14
کد مطلب: 151861