کنترل نکردن خشم عامل قتل دانش‌آموز شیرازی‌/ عاملان قتل دستگیر شدند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۳
 
سرهنگ کاووس محمدی
 
سرهنگ کاووس محمدی
 
‌معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس، علت اصلی منجر شدن یک درگیری به قتل دانش‌آموز در شیراز، کنترل نکردن خشم بوده است.
‌به گزارش ستاره ها به نقل از ایسنا، به نقل از سایت پلیس فارس، سرهنگ کاووس محمدی گفت: صبح امروز حادثه درگیری بین 4 دانش‌آموز مقابل یک دبیرستان در شیراز، منجر به مرگ یک دانش‌آموز شد.
او با بیان اینکه حادثه ساعت 9 و 10 دقیقه چهارشنبه 19 دی به پلیس 110 اطلاع داده شد، گفت: بررسی کارشناسی پلیس بر این تاکید دارد که ناتوانی در کنترل خشم، عامل بروز بسیاری از حوادث نظیر قتل محسوب می‌شود.
این مقام انتظامی توضیح داد: براساس بررسی کارشناسی ماموران پلیس اعزامی به محل حادثه، 4 دانش‌آموز مقابل دبیرستان شهید ارسنجانی شیراز درگیر شده و یک نفر از آنان بر اثر اصابت چاقو مصدوم و فورا توسط اورژانس به بیمارستان قلب الزهرا در شیراز منتقل شد.
وی با بیان اینکه فرد مصدوم به دلیل شدت جراحت وارده در بیمارستان فوت می کند، گفت: ماموران انتظامی بلافاصله با رصد اطلاعاتی موفق شدند در همان لحظات اولیه هر 3 دانش آموزی که در این درگیری مشارکت داشتند را دستگیر کرده و به مقر انتظامی انتقال دهند.
محمدی به خانواده‌ها توصیه کرد که در راستای ارتقاء مهارت‌های فردی نظیر کنترل خشم فرزندان خود، تلاش کنند.
به گزارش ایسنا، رئیس آموزش و پرورش ناحیه سه شیراز یکی از عوامل درگیری را از اراذل و اوباش معرفی و تاکید کرده که محل وقوع حادثه خارج از مدرسه بوده است.
14
کد مطلب: 151719