جام ملت‌های آسیا 2019-امارات
بازگشت عراقی‌ها و کسب ۳ امتیاز از نخستین بازی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۷
 
 
عراق و ویتنام
 
تیم ملی فوتبال عراق برابر ویتنام کامبک زد و با نتیجه ۳ بر ۲ ویتنام را با شکست روبرو ساخت.
به گزارش ستاره ها به نقل از ایسنا، دو تیم هم‌گروه ایران در جام ملت‌های آسیا یعنی ویتنام و عراق برابر هم به میدان رفتند که این دیدار با برتری ۳ بر ۲ عراقی ها به پایان رسید. دو تیم فوتبال جسورانه‌ای را به نمایش گذاشتند.
در دقیقه ۲۴ مسابقه در شلوغی دروازه، علی فائز به اشتباه دروازه خودی را باز کرد تا ویتنام با یک گل از حریف خود پیش بیفتد. با این حال عراقی‌ها جلو کشیدند و در دقیقه ۳۵ مسابقه مهند علی توانست به زیبایی با عبور از دو بازیکن، دروازه ویتنام را باز کند.
بعد از این گل، بازیکنان ویتنام صاحب یکی دو موقعیت نصفه و نیمه شدند ولی نتوانستند از این فرصت‌ها استفاده کنند. در نهایت نگوین کونگ در دقیقه ۴۲ کوفق شد روی ریباند، دروازه عراق را برای بار دوم باز کند تا نیمه نخست با برتری ۲ بر یک ویتنامی‌ها به پایان برسد.
در نیمه دوم عراقی ها که بشار رسن و طارق همام را به عنوان بازیکن تعویضی در زمین بازی داشتند، توانستند گل تساوی بخش را در دقیقه ۶۰ به ثمر برساند. طارق همام بازیکن استقلال توانست در این صحنه با هوشیاری گلزنی کند.
در دقیقه ۷۲ جلال دروازه‌بان عراق درخشید و مانع باز شدن دروازه تیمش از روی شوت مهاجم ویتنامی شد.
در ادامه بازی دو تیم کند شد و از سرعت بازی کاسته شد تا این که عراقی‌ها در دقیقه ۸۷ صاحب یک ضربه ایستگاهی شد تا این که علی عدنان توانست به زیبایی دروازه ویتنام را باز کند و این دیدار در نهایت با برتری ۳ بر ۲ عراقی‌ها به پایان رسید.
14
کد مطلب: 151646