شهروند: فیلتر اینستاگرام را از مردم نظرسنجی کنید
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۰
 
واقعیت این که باید پرسید امروز کدام استاد دانشگاه و دانشجویی هست که نبودن اینستاگرام را به بودن آن ترجیح می‌دهد و راه جایگزین این عزیزان چیست.
شهروند نوشت: واقعیت این که باید پرسید امروز کدام استاد دانشگاه و دانشجویی هست که نبودن اینستاگرام را به بودن آن ترجیح می‌دهد و راه جایگزین این عزیزان چیست. بعد هم این که حتی اگر این گونه باشد، حضور بیش از ٢٤میلیون ایرانی در اینستاگرام، شامل رئیس‌جمهوری و وزرا و بسیاری از مقامات کشور برای ایشان مفهوم و اهمیتی دارد یا ایشان همچنان بر تعداد معدودی از منتقدان تاکید دارند.
گفته‌اند مقامات نظام بارها وضعیت نامطلوب این فضا را گوشزد کرده‌اند. با اجازه آقای جاویدنیا باید بگوییم مردم رئیس‌جمهوری و نمایندگان مجلس را انتخاب می‌کنند تا قانون‌ بگذرانند و اجرا کنند و به دنبال رفع نیازها و دغدغه‌های مردم باشند.
رئیس‌جمهوری که بارها اعلام کرده به دنبال بستن فضاهای ارتباطی نیست. آیا رواست که دولت و مسئولان انتخابی مردم را بی‌اطلاع از وظایف شرعی و قانونی بدانیم و از آنها بخواهیم بر خلاف وجدان و تعهدشان به مردم عمل کنند؟ این که قوه‌ قضائیه و ناظران بر فضای مجازی باید جلوی بی‌قانونی‌ها و تخلفات را بگیرند مطلقا درست است اما باید معاونت محترم امور فضای مجازی دادستانی را بار دیگر به وضعیت کنونی کشور و فاصله ایجاد شده بین مردم و مسئولان به دلیل عدم ارتباط نزدیک ارجاع دهیم.
14
کد مطلب: 149303