مراسم بزرگداشت منوچهر نوذری در رادیو
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۴
 
در آستانه سیزدهمین سالگرد درگذشت زنده یاد منوچهر نوذری، طنزپرداز فقید صداوسیما از وی تجلیل شد.
کیهان نوشت: در این مراسم که جمعی از گویندگان و صداپیشگان و مدیران رادیو حضور داشتند، بخش‌هایی از نمایش طنز معروف «آقای ملون» که توسط مرحوم منوچهر نوذری در برنامه «صبح جمعه با شما» بنیان نهاده شد و از برنامه‌های خاطره‌برانگیز برای مردم است اجرا شد.
مراسم بزرگداشت منوچهر نوذری در رادیو
منوچهر اسماعیلی از صداپیشگان پیشکسوت کشورمان در این مراسم اظهار داشت: در حین اجرای یک برنامه ویژه مذهبی در رادیو همراه با منوچهر نوذری، متوجه شدم که او به آرامی‌گریه می‌کند و این نشان از پاکی و بزرگی این مرد بود و به ما درس زندگی آموخت.
محمد جعفر محمد زاده، مدیرشبکه رادیویی ایران نیز در گفت وگو با خبرنگارکیهان در مراسم تجلیل از منوچهر نوذری گفت: ما به عنوان مدیران رسانه وظیفه داریم که هم از پیشکسوتان تجلیل به عمل آوریم و هم از کسانی که در میان ما نیستند به نیکی یاد کنیم و هم فضایی را فراهم کنیم برای نیروهای آینده و تربیت نسل جدید؛ و به همین واسطه نسل جدید تشویق شوند و به این برنامه بیایند و ان‌شاءالله این برنامه سال‌های سال ماندگارشود و همچنان با مردم ایران همراه شود.
وی افزود: من امیدوارم که این حرکت خوب تلاشی باشد که بتواند آینده رادیو را برای نیروهای جدید به‌ویژه در حوزه طنز فاخر تضمین بکند و رادیو ایران و صدای جمهوری اسلامی ایران هیچ موقع خالی از طنز ماندگار نباشد.
مدیر شبکه رادیویی ایران با‌ اشاره به وقفه کوتاهی که در پخش برنامه «صبح جمعه با شما» پیش آمده بود گفت: ما دوباره از ابتدای امسال برنامه را با همان اسم وارد کنداکتور کردیم، پیشکسوتان گذشته را هم دوباره به برنامه آوردیم.
در پایان این آیین ویژه، از سوی حمید شاه‌آبادی معاون ریاست سازمان صدا و سیما در امور صدا لوح یادبودی به پاس خدمات و تلاش‌های مرحوم منوچهر نوذری در رسانه ملی به فرزندش ایرج نوذری اهدا شد.
14
کد مطلب: 148513