«معکوس» کیمیایی به خط پایان رسید
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۶
 
فیلم  «معکوس»
 
فیلم «معکوس»
 
فیلم سینمایی «معکوس» به کارگردانی پولاد کیمیایی و تهیه کنندگی مسعودکیمیایی با پایان مراحل فنی آماده دریافت پروانه نمایش شد.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری صبا: پولاد کیمیایی؛ کارگردان فیلم سینمایی «معکوس» در ارتباط با آخرین وضعیت این فیلم سینمایی عنوان کرد: مراحل فنی فیلم به طور کامل به پایان رسیده و آماده دریافت پروانه نمایش شده است.
 
وی در خصوص حضور فیلم در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر نیز افزود: حضور «معکوس» در جشنواره فجر قطعی نیست و باید در ارتباط با آن نیز تصمیم گیری شود. سرمایه گذار و تهیه کننده باید در خصوص این موضوع تصمیم گیری نهایی را انجام دهند.
بازیگر «گشت ارشاد» به حضور فیلم در فستیوال های خارجی نیز اشاره کرد و افزود: قبل از اکران فیلم در ایران، «معکوس» در جشنواره های خارجی نیز حضور خواهد داشت و باید برنامه ریزی های کافی را برای حضور فیلم در این جشنواره ها نیز انجام دهیم.
کیمیایی در پایان افزود: افراد زیادی برای شکل گیری این پروژه زحمت کشیدند و امیدوارم فیلمی باشد که مخاطب هم آن را دوست داشته باشد.
گفتنی است؛ این فیلم که اولین تجربه کارگرد‏انی پولاد کیمیایی در مقام کارگردانی است مضمونی اجتماعی د‏ارد و تهیه کنندگی آن را مسعود کیمیایی برعهده دارد.
در فیلم «معکوس» بازیگرانی چون بابک حمیدیان، علیرضا کمالی، اکبر زنجانپور، شهرام حقیقت دوست و لیلا زارع نقش آفرینی می‌کنند.
14
کد مطلب: 145875