معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت :
حسینی هم عذرخواهی کرد، هم تمدید می‌کند/شفر اهل باند و باندبازی نیست
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۲
 
 
سید حسین حسینی
 
معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت: به حسینی گفتم وقتی اردوی تیم ملی تمام شد و به باشگاه آمد درباره تمدید قراردادش با استقلال هم صحبت می کنیم که از این موضوع استقبال کرد
به گزارش ستاره ها به نقل از مشرق نیوز؛  مصاحبه اعتراضی سید حسین حسینی درباره شرایطش در تیم استقلال با واکنش تند باشگاه مواجه شده و مقرر شد این دروازه بان به کمیته انضباطی باشگاه استقلال مراجعه کند.
علی خطیر در گفت و گو با مشرق، درباره وضعیت سید حسین حسینی پس از اتفاقات رخ داده در مسجد سلیمان و تماسی که این دروازه بان با مسئولان باشگاه داشته حرف زد.
متن این پرسش و پاسخ با معاونت ورزشی باشگاه استقلال در ادامه می آید:
*درست است که سید حسین حسینی برای عذرخواهی با باشگاه تماس گرفته است؟
- بله! او همان شب با شفر حرف زد و گفت که در شرایط احساسی با رسانه ها حرف زده است. گفت که منظوری نداشته و چون شرایط خوبی نداشته آن صحبتها را به زبان آورده است.
* با مسئولان باشگاه هم حرف زد؟
- به من هم تلفن کرد و با هم صحبت کردیم. اتفاقا به او گفتم وقتی اردوی تیم ملی تمام شد و به باشگاه آمد درباره تمدید قراردادش با استقلال هم صحبت می کنیم که از این موضوع استقبال کرد.
* جدی! می خواهد بماند؟
- ابراز تمایل کرد. او فرزند این باشگاه است و دوست دارد در استقلال بماند.
* پس چرا آن صحبتها را به زبان آورد؟
- متأسفانه بازیکنان وقتی در میکسدزون هستند از نظر شرایط روحی آمادگی مصاحبه ندارند و به همین خاطر حرفی می زنند که بعد پشیمان می شوند و هم خودشان را به دردسر می اندازند هم باشگاه را.
* برای همین به کمیته انضباطی دعوتش کردید؟
- بله! او باید پس از اردوی تیم ملی به کمیته انضباطی بیاید و پاسخگوی رفتارش باشد. او نباید با حرفهایش تیم را به حاشیه ببرد یا هواداران را روبروی باشگاه قرار دهد.
* اما حالا که ابراز پشیمانی کرده و تماسی با باشگاه و سرمربی اش داشته باز هم او باید بیاید؟
- به هر حال روال کار بر این است. البته این تماس ها و ابراز ندامت، قطعا در تصمیمات بعدی کمیته انضباطی تأثیرگذار خواهد بود. من عضو کمیته انضباطی نیستم ولی این را می دانم که بی تأثیر نیست.
* می توانید بخشی از صحبتهایی که با حسینی داشتید را بازگو کنید؟
- به او گفتم آینده استقلال از آن اوست. می تواند با درخشش در استقلال تا 10 سال دروازه بان اصلی تیم استقلال و تیم ملی ایران باشد. فقط باید از رقابت کردن و جنگیدن نترسد و به تلاشش ادامه دهد. به او گفتم نمی تواند با تحت فشار قراردادن باشگاه، سرمربی و هواداران کارش را پیش ببرد. شفر اهل باند و باندبازی نیست تا این تصور برای کسی بوجود بیاید که چنین وضعیتی در تیم استقلال وجود دارد. او از استعدادهای خوب دروازه بانی کشور است و باید قدر خودش را بداند.
14
کد مطلب: 143595