حرکت عجیب هافبک استقلال در عراق
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۳
 
طارق همام، هافبک عراقی تیم فوتبال استقلال، در اقدامی عجیب، برای تیم سابقش بازی کرد.
 تسنیم نوشت: طارق همام هافبک عراقی تیم فوتبال استقلال، در دربی 88 مصدوم شد و دو بازی آبی‌پوشان مقابل نفت مسجدسلیمان را از دست داد. طارق به اردوی تیم ملی کشورش دعوت شده بود، اما برای درمان مداوای مصدومیت خود باید تحت نظر پزشک تیم ملی عراق قرار می‌گرفت.
طارق به کشورش سفر کرد، اما در حرکتی عجیب، برای تیم نیروی هوایی عراق که تیم سابقش بوده، در یک دیدار تدارکاتی بازی کرده است. سایت السومریه عراق هم در گزارشی اشاره کرده که طارق با وجود اینکه با استقلال قرارداد داشته، برای نیروی هوایی در دیدار تدارکاتی به میدان رفته است. در این گزارش آمده، هافبک عراقی طبق اعلام کادر پزشکی استقلال، نیاز به دو هفته استراحت داشته، اما او روز گذشته (دوشنبه) در دیدار دوستانه نیروی هوایی عراق شرکت کرده و برای تیم سابقش بازی کرده است.  دیداری که با تساوی بدون گل خاتمه یافت.
 
درست است که بازی دوستانه بوده، اما طارق تحت قرارداد باشگاه استقلال است و حرفه‌ای نیست که بازیکن برای تیم دیگری به میدان برود. ضمن اینکه، در این شرایط، بحث مصدومیت بازیکن پیش می‌آید و آن وقت ممکن بود تیم استقلال از این موضوع ضرر کند. این خبر به گوش مسئولان استقلال رسیده و آنها پیگیر ماجرا هستند. با این شرایط طارق باید در کمیته انضباطی باشگاه استقلال پاسخگو باشد.
 
14
کد مطلب: 143576