حیدری: در پرتاب دیسک جبران می‌کنم/پاکباز: به خاطر اشتباه فنی خودم و مربی‌ام طلا را از دست دادم
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۶
 
مسعود حیدری
 
مسعود حیدری
 
پرتابگر وزنه مدال‌آور ایران در بازی‌های پاراآسیایی 2018 مدعی شد در صورت حضور مربی‌اش در این بازی‌ها به مدالی بهتر از برنز دست پیدا می‌کرد.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرنگار اعزامی ایسنا به جاکارتا، مسعود حیدری بعد از مراسم اهدای مدال کلاس F12 ماده پرتاب وزنه مسابقات دوومیدانی پاراآسیایی 2018 اظهار کرد: در تمرینات رکورد خیلی خوبی زده بودم. قطعاً اگر مربی‌ام در اندونزی بود، نتیجه بهتری کسب می‌کردم. جای خالی مربی‌ام را به شدت احساس کردم. اگر مربی‌ام بود حتی می‌توانستم رکورد بازی‌های پاراآسیایی را بشکنم.
وی افزود: در اینجا جا دارد از مربی اختصاصی‌ام آقای سپهرزاد تشکر کنم. ان‌شاءالله روز جمعه در ماده پرتاب دیسک جبران می‌کنم و نتیجه بهتری را به دست خواهم آورد.
حیدری در پایان تصریح کرد: سطح مسابقات دوومیدانی بازی‌های پاراآسیایی 2018 خیلی بالاست. فدراسیون و انجمن دوومیدانی هم روی عملکرد ما در این رقابت‌ها خیلی حساب کرده است. متأسفانه من که نتوانستم به مدالی که می‌خواستم دست پیدا کنم.
 
* پاکباز: به خاطر اشتباه فنی خودم و مربی ام طلا را از دست دادم
سامان پاکباز بعد از کسب مدال نقره پرتاب نقره بازیهای پاراآسیایی گفت: نتیجه و مدال نقره برایم راضی کننده نبود چون روی مدال طلای من حساب شده بود.
وی افزود: انتظار مدال طلا را داشتم و این مدال به هیچ وجه آن چیزی نبود که انتظارش را داشتم. باید مدال طلا را می گرفتم اما به خاطر یک اشتباه فنی از سوی خودم و مربی ام این شانس را از دست دادم.
قهرمان نقره ای کشورمان در خصوص پیشرفت ازبکستان در دو و میدانی پاراآسیایی خاطرنشان کرد: ازبک ها نه تنها فقط در بازیهای پارا و نه تنها فقط در دو و میدانی، بلکه کلا در ورزش سرمایه گذاری خاصی کرده‌اند تا خود را به سطح اول آسیا برسانند.
14
کد مطلب: 143569