"در بازی با سایپا می‌خواهیم خودمان را محک بزنیم"
قربانی: نمی‌گذارند استقلال و پرسپولیس دست مردم بیفتند/ از توفیقی فقط عکس با کت و شلوار دیدم!
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۲
 
پیروز قربانی
 
پیروز قربانی
 
سرمربی سردار بوکان می‌گوید در دیدار یا سایپا می‌خواهد تیمش را محک بزند.
به گزارش ستاره ها به نقل از ایسنا، تیم‌های سایپا و سردار بوکان در چارچوب مرحله یک شانزدهم نهایی جام‌حذفی به مصاف هم میروند.
پیروز قربانی، سرمربی سردار بوکان ظهر چهارشنبه در نشست خبری پیش از این دیدار اظهار کرد: به نظر من این بازی عرصه خوبی برای محک زدن ماست. سایپا کادرفنی و بازیکنان خوبی دارد. ما می‌خواهیم خودمان را محک بزنیم تا ببینیم کجای فوتبال هستیم.
sرمربی سردار بوکان ادامه داد: بوکان شهری مرزی در آذربایجان غربی است و بیشتر مردم آنجا کرد هستند. تیم ما از نظر سخت‌افزاری در حد هواداران پرشورش نیست و در حد صعود به مراحل بالاتر جام‌حذفی نیست. به زمان نیاز داریم تا نتیجه بگیریم. امسال سال سوم من در این تیم است و باید نتیجه بگیریم. تمام تلاشمان این است که به لیگ یک صعود کنیم.
او درباره صعود این تیم به این مرحله جام‌حذفی بدون برگزاری بازی توضیح داد: در یک بازی نیروی زمینی مقابل ما قرار نگرفت و در یک بازی هم با قرعه صعود کردیم. امیدوار بودیم که این مرحله هم قرعه خوبی به ما بخورد که نشد. ما به عنوان بازی تدارکاتی به جام‌حذفی نگاه می‌کنیم.
پیشکسوت استقلال درباره طلبش از استقلال و مصاحبه امروز (چهارشنبه) توفیقی عنوان کرد: اگر هم داشته باشیم یادمان نیست. هرچه داریم از استقلال است. مصاحبه امروز توفیقی را خواندم. نمی‌دانم توفیقی و چنین آدم‌هایی را وزارت ورزش از کجا آورده که درباره فوتبال نظر می‌دهند. من فقط از او در این مدت کت و شلوار و عکس با بازیکنان ۱۷-۱۸ ساله دیدم. اگر به فوتبال علاقه ندارید درباره فوتبال نظر ندهید. اگر زمانی من به عنوان مسئول وارد فوتبال شدم و خواستم استعفا بدهم، من را به خاطر کارنامه‌ام بازخواست کنید. توفیقی گفته از من درباره نفت و بنزین بپرسید، من از او سوالی دارم. اگر می‌شود فرمول بنزین سوپر را به من بگوید چون از بچگی دنبال آن بودم.
قربانی در پاسخ به این سوال که آیا استقلال به مدیریت جدید موفق می‌شود؟ گفت: اگر می‌گویید استقلال و پرسپولیس متعلق به مردم هستند پس مدیریتش را هم به مردم بسپارید. نمی‌گذارند این دو تیم دست مردم بیفتند. متاسفانه سیستم فوتبال ما به این شکل است که "آدم‌های دنبال شهرت،" وارد فوتبال می‌شوند. در کلاس مربی‌گری یکی از مسئولان گفت که من به فوتبال علاقه ندارم. اگر علاقه ندارید پس غلط می‌کنید درباره فوتبال نظر می‌دهید.
14
کد مطلب: 141247