واژگونی تریلر و بیل‌مکانیکی در بلوار پروین/عکس
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۵
 
سخنگوی آتش‌نشانی تهران گفت: یک دستگاه تریلر که حامل بیل‌مکانیکی بود در بلوار پروین واژگون شد.
به گزارش ستاره  ها به نقل از باشگاه خبرنگاران پویا؛  سید جلال ملکی با اعلام خبر واژگونی یک دستگاه تریلر در بلوار پروین درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 3:22 بامداد امروز حادثه واژگونی یک دستگاه تریلر در محله تهرانپارس، بلوار وفادار، ابتدای بلوار پروین به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان دو ایستگاه آتش‌نشانی به همراه جرثقیل 55 تُنی سازمان آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: عوامل پلیس راهور نیز با جرثقیل سازمانی خود در محل حادثه حاضر و ترافیک سنگینی در محل ایجاد شده بود.
وی خاطرنشان کرد: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه تریلر که بیل مکانیکی روی آن بسته شده، در حال حرکت در مسیر شمال به جنوب خیابان استخر، بعد از پل استخر و بدون برخورد با پل به دلیل نامشخصی از مسیر اصلی منحرف شده، با جدولهای کنار خیابان برخورد کرده و در ابتدای بلوار پروین واژگون شده بود.
ملکی تصریح کرد: خوشبختانه تریلر با هیچ خودروی دیگر و عابری برخورد نکرده و این حادثه مصدوم و تلفات جانی نداشت که در ادامه آتش‌نشانان پس از مدتی تلاش موفق شدند تریلر و بیل‌مکانیکی واژگون شده را از هم جدا کرده و با استفاده از جرثقیل سازمانی هر دو وسلیه را به حالت اولیه بازگرداندند.
  
 
 
 
14
کد مطلب: 141224