تیم ملی توانایی قهرمانی در آسیا را دارد
بیرانوند: صحبتم در مورد رونالدو معجزه‌ای بود که خدا در دهانم گذاشت
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۰
 
علیرضا بیرانوند
 
علیرضا بیرانوند
 
دروازه‌بان تیم ملی فوتبال کشورمان تأکید کرد، این تیم توانایی و پتانسیل دستیابی به عنوان قهرمانی جام ملت‌های ۲۰۱۹ آسیا را دارد.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری تسنیم، علیرضا بیرانوند پیش از آغاز تمرین امروز (سه‌شنبه) تیم ملی در جمع خبرنگاران گفت: خیلی خوشحالم که دوباره به تیم ملی دعوت شدم و دو روز است که دارم با تیم ملی تمرین می‌کنم. نفرات حاضر در تمرین تیم ملی فردا تکمیل خواهند شد و ان‌شاءالله روزبه‌روز با تمرینات خوبی که انجام می‌دهیم، آماده‌تر خواهیم شد. همه هدف ما این است که بتوانیم با نتایج خوب دل مردم ایران را شاد کنیم.
دروازه‌بان تیم ملی فوتبال کشورمان در واکنش به این سؤال که «آیا تیم ملی می‌تواند قهرمان جام ملت‌های آسیا شود، چراکه توقع مردم از این تیم بالا رفته است؟»، یادآور شد: صددرصد توانایی این کار را داریم. با بازی‌های خوبی که تیم ملی در جام جهانی روسیه انجام داد سطح توقع مردم از این تیم بالا رفته و امیدوارم بتوانیم در جام ملت‌ها هم نتایج خوبی بگیریم.
بیرانوند با بیان اینکه ازبکستان تیم باکیفیتی است، خاطر نشان کرد: تا آنجا که من می‌دانم ازبکستان روی همان تیمی که قبل از جام جهانی 2018 با ما بازی کرد، سرمایه‌گذاری کرده است و تیم واقعاً باکیفیتی دارند. این بازی می‌تواند بهترین بازی دوستانه ما قبل از جام ملت‌های 2019 باشد و امیدوارم این مسابقه به تیم ملی کمک کند.
وی در واکنش به طرح موضوعی از سوی یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه کریستیانو رونالدو بعد از اینکه نتوانست پنالتی‌اش را به او گل بزند روحیه‌اش را از دست داده تا حدی که هنوز موفق به گلزنی برای یوونتوس نشده است، خاطرنشان کرد: نه این‌طور نیست. کریس در رئال مادرید هم که بود فصل پیش در هفت هشت هفته اول موفق به گلزنی نشد، اما در ادامه دیدید که چه گل‌های حساسی به ثمر رساند. الان هم سرمربی یووه از او راضی است و تأثیر مثبتی در تیمش داشته است. امیدوارم رونالدو در تیم جدیدش موفق باشد.
دروازه‌بان تیم ملی در پاسخ به سوال عجیب یکی از خبرنگاران راجع به اینکه این بار قصد دارد قبل از جام ملت‌ها برای کدام مهاجم آسیایی کری بخواند، اظهار داشت: من برای کسی کری نخواندم. یک صحبتی بود که در مورد کریستیانو رونالدو انجام دادم که آن هم فکر کنم معجزه‌ای بود که خدا در زبانم گذاشت تا آن را مطرح کنم. قصدم این بود با این کار به خودم و مردم ایران روحیه دهم، چرا که رونالدو بازیکن بزرگی است و تیمش در گروه ایران قرار داشت. الان هم قصد کری خواندن برای هیچ مهاجمی را ندارم و تلاش می‌کنم بازیکن مؤثری برای تیم ملی باشم.
14
کد مطلب: 140402