انتقاد تند پژمان بازغی از ساشا سبحانی , آقازاده جنجالی/عکس
تاریخ انتشار : يکشنبه ۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۹
 
بعد از انتشار ویدیوی جنجالی و توهین امیز ساشا سبحانی پسر سفیر سابق یاران در ونزوئلا پژمان بازغی از جمله بازیگران بود که به او حمله کرد.
ساشا سبحانی احمد سبجانی پسر سفیر سابق ایران در ونزوئلاست که در استانبول ساکن می باشد و زندگی لاکچری دارد . او اخیرا فیلمی در صفحه اینستاگرام خود در واکنش به کمپین فرزندت کجاست منتشر کرده بود که با واکنش ها و انتقادات زیادی مواجه شد . او در بخشی از فیلم خود خظاب به مردم گفته بود اگر نیمی توانید چول دربیاورید بروید بمیرید .  پژمان بازغی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود از این موضوع انتقاد کرد که انتقاد پژمان بازغی از ساشا سبحانی در صفحه اینستاگرامش را در پرشین وی می توانید بخوانید .
انتقاد پژمان بازغی از ساشا سبحانی
پژمان بازغی ضمن اشاره به ماجرای تاریخی اعدام ملکه فرانسه، در واکنش به صحبت‌های جنجالی ساشا سبحانی، فرزند سفیر پیشین ایران در ونزوئلا در اینستاگرام نوشت: «چند روزی است که در فضای مجازی ویدئویی از جانب شخصی که نه من ایشان را میشناسم و نه هیچوقت به صفحه ایشان مراجعه کردم منتشر شده.
حمله پژمان بازغی به پسر سفیر
ناخودآگاه من را به یاد یک واقعه تاریخی انداخت و به نظرم بد نیست که با شما در میان بگذارم. مشهور است که ماری آنتوانت ملکه فرانسه در زمان لویی شانزدهم هنگامیکه صدای مردم فرانسه بلند شد، از کسی پرسیده بود: مردم چه می‌خواهند؟ آن شخص پاسخ داد: گرسنه اند و نان می‌خواهند و ملکه گفته بود: اکنون که نان ندارند چرا شیرینی نمی‌خورند.
بعد از انقلاب کبیر مردم فرانسه گردن اورا با گیوتین زدند.
با او که ملکه بودچنین کردند اگر از تاریخ عبرت نگیرید معلوم نیست با بچه زالو‌هایی که حکم به مردن مردم بی نان می‌دهند چه می‌کنند. ماری آنتوانت، دقایقی قبل از اعدام با گیوتین. اثر ژاک لوئی داوید.»
14
کد مطلب: 139255
مرجع : پرشین وی