در رسانه های ترکیه ای؛
بی‌خبری از انتقال گلر پرسپولیس/ هیچ تیمی بیرانوند را نمی‌خواهد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۵
 
 
علیرضا بیرانوند
 
خبر حضور دروازه بان ملی پوش پرسپولیس در سوپرلیگ ترکیه در حالی مطرح می شود که هیچ یک از رسانه های ترکیه نسبت به این موضوع واکنش نشان نداده‌اند.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری مهر، نقل و انتقالات فوتبال در باشگاه‌های ترکیه همچنان ادامه دارد و رسانه های ترک اکثر بازیکنانی که به تازگی قصد ورود به فوتبال این کشور دارند را اعلام کرده‌اند. نکته جالب در این خبرها عدم حضور علیرضا بیرانوند در لیست خرید تیم هایی نظیر بشیکتاش و ترابوزان‌اسپور ترکیه است.
دروازه‌بان ملی پوش پرسپولیس که توانست عملکرد خوبی در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه داشته باشد با صلاحدید کادرفنی سرخپوشان پایتخت در دو هفته نخست مسابقات لیگ برتر نیمکت نشین شد تا شایعاتی درباره احتمال ترانسفرش به باشگاه‌های ترکیه به گوش برسد.
باشگاه پرسپولیس نیز همچون رسانه های ورزشی ترکیه از این موضوع بی اطلاع است. آنها که حدود دو هفته قبل از حضور وحید امیری و مجید حسینی در ترابوزان اسپور از این انتقال پرده برداشتند درباره بیرانوند هیچ خبری را در خروجی سایت های خود قرار نداده اند تا مشخص شود علاقه ای به این جابجایی در بین باشگاههای ترکیه‌ای وجود ندارد.
حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس نیز همچون سایت های ترکیه از حضور بیرانوند اظهار بی اطلاعی کرده است. (اینجا بخوانید)
پندار خمارلو مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس اذعان داشته است: هیچ پیشنهادی در خصوص بیرانوند از لیگ ترکیه به دست باشگاه نرسیده است. او نیز تمریناتش را با پرسپولیس ادامه می دهد و تصمیم جدیدی در قبال انتقال بیرانوند به لیگ های اروپایی گرفته نشده است.
بنابراین حضور بیرانوند در حالیکه رقابت های لیگ برتر به تازگی شروع شده است شایعه ای بیش نیست و این بازیکن طبق قرار قبلی تا نیم فصل در جمع شاگردان برانکو ایوانکوویچ می‌ماند.
14
کد مطلب: 137868