پرویز فلاحی‌پور: دلم برای «شهرزاد» تنگ شده است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۰
 
پرویز فلاحی‌پور
 
پرویز فلاحی‌پور
 
بازیگر سریال «شهرزاد» گفت: من به‌شخصه در زمان‌هایی که پیشنهاد کم است و یا مشغول پروژه‌ای نیستم سعی می‌کنم فیلم ببینم، فیلمنامه و نمایشنامه و کتاب بخوانم و با مطالعه اتفاقات سینمایی روز دنیا خودم را به‌روز نگه دارم و به نوعی سالم زندگی کنم.
به گزارش ستاره ها به نقل از میزان: پرویز فلاحی‌پور بازیگر سریال «شهرزاد» در خصوص پیشنهادات تازه برای حضور در عرصه بازیگری گفت: فعلاً و بعد از سریال «شهرزاد» پیشنهاد تازه‌ای نداشتم و هنوز برای بازی مشغول پروژه خاصی نشده‌ام.وی در همین راستا ادامه داد: چندین پیشنهاد برای بازی در تئاتر به من شد که نتوانستم در آنها حضور داشته باشم.

البته شنبه همین هفته در یک نمایشنامه‌خوانی به کارگردانی اسماعیل فلاح‌پور به ایفای نقش پرداختم که تنها یک شب بود. این نمایشنامه‌خوانی را هم به‌دلیل اینکه زمان کمی از من می‌گرفت قبول کردم.بازیگر سریال «شب دهم» درباره ریسک انتخاب کم توسط یک بازیگر و خطر فراموش‌شدن از ذهن مخاطبان اذعان کرد:
در ابتدا این را بگویم که من گفته بودم که می‌خواهم وسواس بیشتری در انتخاب آثار داشته باشم اما عملا بعد از «شهرزاد» پیشنهادات نیز خیلی کم بود زیرا تولیدات کم شده است.وی در همین راستا ادامه داد: من شاید در انتخاب‌هایم سختگیر باشم اما آن‌طور نیست که نخواهم بازی کنم.
بازیگر از بیکاری خسته می‌شود و من هم اگر واقعا پیشنهاد خوبی داشته باشم قطعا آن را قبول می‌کنم اما متاسفانه تا امروز این اتفاق برای من نیفتاده است.فلاحی‌پور از دلتنگی خود برای سریال «شهرزاد» خبر داد و افزود: همه بچه‌هایی که در سریال «شهرزاد» به ایفای نقش پرداختند،دلتنگ کار هستند. همه دلتنگ «شهرزاد» هستیم اما بالاخره هر کاری یک روز به اتمام می‌رسد.
«شهرزاد» خاطرات بسیار خوبی برای همه ما داشت که بدون شک هیچ‌کدام آنها را فراموش نمی‌کنیم.وی با اشاره به موفقیت‌های سریال «شهرزاد۳» تاکید کرد: از نظر من «شهرزاد۳» از لحاظ قصه و ریتم بسیار بهتر از فصل دوم شده بود و همین عاملی بود تا این سریال هم از نگاه مخاطبان و هم از دیدگاه جشنی مثل جشن حافظ مورد قبول واقع شود و حالا هم می‌بینیم که این سریال در ۱۰ رشته نامزد کسب جایزه «جشن حافظ» شده است.
از طرفی آنچه «شهرزاد» را به اینجا رسانده حاصل زحمت گروه بزرگی از کارگردان و بازیگران تا تمامی عوامل پشت‌صحنه این اثر است.بازیگر سریال «کهنه سرباز» درباره فعالیت‌های یک بازیگر در دوران کم‌کاری خاطرنشان کرد:
من به‌شخصه در زمان‌هایی که پیشنهاد کم است و یا مشغول پروژه‌ای نیستم سعی می‌کنم فیلم ببینم، فیلمنامه و نمایشنامه و کتاب بخوانم و با مطالعه اتفاقات سینمایی روز دنیا خودم را به‌روز نگه دارم و به نوعی سالم زندگی کنم. از طرفی در دوران کم کاری ورزش می‌تواند یکی از مهم‌ترین عواملی باشد که بازیگر را سر پا نگه دارد. آنچه بازیگر را در دوران کم‌کاری روی فرم نگه می‌دارد اشتیاق به دانستن،علم ،همچنین زندگی سالم و ورزش است
14
کد مطلب: 137806