عصر امروز روی آنتن می رود
«خبرنگار تراز انقلاب» در شبکه افق/ یاد رضا مقدسی زنده می شود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۰
 
مستند «خبرنگار تراز انقلاب»
 
مستند «خبرنگار تراز انقلاب»
 
مستند «خبرنگار تراز انقلاب» روایتی از سال ها فعالیت زنده یاد رضا مقدسی، سه شنبه ۱۶ مرداد از شبکه افق پخش می شود.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری مهر، رضا مقدسی فعال رسانه‌ای و مدیرعامل سابق خبرگزاری مهر بود که طی سال ها فعالیت فرهنگی و رسانه‌ای به عنوان چهره ای پیشرو، ارزشی و ولایت‌مدار شناخته می شد به طوری که از او به‌ عنوان روزنامه‌نگار تراز انقلاب اسلامی یاد می‌شود.
او از ۲۰ سالگی وارد این حوزه شد و در طول ۳۰ سال فعالیت، همواره به عنوان یکی از مطرح ترین چهره های رسانه ای کشور، سهم مهمی در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی داشت.
شروع فعالیت های رسانه ای مقدسی از روزنامه قدس بود و در ادامه مسئولیت‌هایی همچون پروژه سراسری روزنامه قدس و سردبیری و معاونت مدیر مسئول این روزنامه در تهران را نیز بر عهده گرفت.
مقدسی پس از تجربه اندوزی های فراوان، در بخش‌های مختلف تحریریه صدا و سیما، دبیری سرویس‌های جامعه و سیاسی روزنامه جام‌جم، قائم‌مقامی مدیرمسئول همشهری، مدیرمسئولی روزنامه خبر، مدیرعامل شرکت ارتباطات روزنامه ایران، مدیرمسئولی روزنامه بین‌المللی تهران تایمز و مدیرعاملی  خبرگزاری مهر به خدمت مشغول شد.
سرانجام در ۱۳ بهمن سال گذشته، این چهره فعال رسانه ای کشورمان پس از یک دوره سخت بیماری و در سن ۵۰ سالگی دعوت حق را لبیک گفت و به دیار باقی شتافت.
مستند «خبرنگار تراز انقلاب» روایتی است از ۳۰ سال فعالیت حرفه ای رضا مقدسی که در این فیلم با همکاران، اعضای خانواده و چهره های آشنا با او گفتگو شده است.
این مستند را می توانید سه شنبه ۱۶ مرداد ساعت ۱۹:۳۰ از شبکه افق ببینید.
14
کد مطلب: 137744