سایپا پیگیر یک تخلف؛
شکایتی که می‌تواند تراکتورسازی را به سرنوشت پرسپولیس گرفتار کند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۹
 
تراکتورسازی
 
تراکتورسازی
 
شکایتی که باشگاه سایپا به خاطر یک تخلف از تراکتورسازی به فدراسیون فوتبال داشته است می‌تواند این تیم تبریزی را به سرنوشت پرسپولیس در نقل و انتقالات گرفتار کند.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری مهر، انتقال مهدی ترابی از سایپا به پرسپولیس که قرار است نیم فصل دوم لیگ هجدهم اتفاق بیفتد، پرونده جدیدی را در فوتبال ایران باز کرده که ممکن است به محرومیت این بازیکن و یا باشگاه تبریزی منجر شود.
درحالی که مهدی ترابی تا پایان فصل هجدهم با سایپا قرارداد دارد، باشگاه پرسپولیس  در تفاهم نامه ای که با باشگاه نارنجی تهران امضا کرده به توافق رسیده است تا این بازیکن ملی پوش نیم فصل دوم به پرسپولیس منتقل شود. 
بعد از این اتفاق باشگاه  تراکتورسازی مدعی شد ترابی قبل از پایان لیگ هفدهم با این تیم قراردادی را امضا کرده و تعهد داده برای گذراندن خدمت سربازی به تیم تبریزی ملحق شود. 
به دنبال این اتفاقات و پیچیده شدن پرونده این بازیکن تیم ملی ایران، باشگاه سایپا از تراکتورسازی به خاطر مذاکره با بازیکن تحت قراردادش شکایت کرد. در صورتیکه سایپا شکایتش را پیگیری کند می تواند تراکتورسازی را از دو پنجره نقل و انتقالات محروم کند. اتفاقی که در پرونده مهدی طارمی برای باشگاه پرسپولیس رخ داد.
به نظر می رسد با پیگیری هایی که صورت گرفته این پرونده وارد ماجرای تازه ای خواهد شد.
14
کد مطلب: 137742