آخرین وضعیت هوادار استقلال که در فینال جام حذفی بینایی‌اش را از دست داد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۱
 
هوادار استقلال
 
هوادار استقلال
 
مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان توضیحاتی درباره آخرین وضعیت هوادار استقلال که در فینال جام حذفی بینایی‌اش را از دست داد، ارائه کرد.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری تسنیم، اسماعیل بهداروند هوادار استقلال در جریان بازی فینال جام حذفی مقابل خونه‌به‌خونه بابل در تاریخ 13 اردیبهشت 97 به‌دلیل پرتاب شیئی از ناحیه چشم راست دچار آسیب‌دیدگی شد و بینایی‌ خود را از دست داد.
با گذشت حدود سه ماه از این ماجرا و برای پیگیری شرایط این هوادار آسیب‌دیده خبرنگار تسنیم سراغ افشین حیدری مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان رفت که چند روز پیش به عیادت بهداروند رفته بود.
حیدری در این باره به تسنیم گفت: پیگیر شرایط این هوادار هستیم و به همین دلیل بار دیگر به عیادت وی رفتم. قرار شده با نظر پزشکان و در زمانی که مشکلی نداشته باشد، چشم وی تحلیه شده و تحت عمل زیبایی قرار بگیرد. در کنار این موضوع قرار شد هفته آینده از طرف استاندار با مدیرعامل شرکتی که این هوادار در آن فعالیت می‌کند دیدار کنم تا امور مربوط به رسمی شدن این فرد در شرکت انجام شود.
مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان عنوان کرد: بهداروند هزینه‌هایی برای درمانش کرده که قرار شد ما هزینه‌ها را تقبل کرده و در این راه به او کمک کنیم.
وی اظهار داشت: ما و استاندار پیگیر شرایط این هوادار آسیب دیده هستیم و با تمام توان در کنار بهداروند خواهیم بود.
14
کد مطلب: 137710