سون: قهرمانی در بازی‌های آسیایی اولویت ما است/شکست آلمان در جام جهانی فوق‌العاده بود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۷
 
سون هیونگ مین
 
سون هیونگ مین
 
مهاجم تیم ملی فوتبال کره جنوبی بابت حضور در بازی‌های آسیایی و عملکرد کره در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به صحبت پرداخت.
به‌ گزارش ستاره ها به نقل از ایسنا، بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا از چندی دیگر شروع می‌شود و سون هیونگ مین، مهاجم تیم ملی فوتبال کره جنوبی هم ترجیح داد، قید لیگ برتر فوتبال انگلیس را بزند و کره جنوبی را در این رقابت‌ها همراهی کند.  
به نقل از ساکرنت، در همین رابطه ستاره کره‌ای‌ها، گفت‌: متاسف هستم که باید در چند بازی در لیگ برتر انگلیس غایب باشم. از هواداران تاتنهام عذرخواهی می‌کنم. همیشه قهرمانی و کسب مدال برای فوتبال  کره از اهمیت برخوردار است و ما می‌خواهیم در بازی‌های آسیایی جاکارتا عنوان قهرمانی را به دست بیاوریم.
این بازیکن درباره جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه نیز، ‌اضافه کرد: طبیعی است که دوست داشتیم بیش‌تر در این رقابت‌ها حضور داشته باشیم ولی شکست دادن تیم‌ ‌ملی فوتبال آلمان در بازی آخر اتفاق بزرگی بود و باعث شد ما این جام را خوب تمام کنیم، چون تیم‌ ‌ملی آلمان تیم اول رده بندی فیفا بود ولی هدف من این بود که به دور رقابت‌ها راه یابیم.
او در پایان درباره آقای گلی هری کین در جام جهانی، گفت‌: کین بازیکن فوق‌العاده‌ای است و یکی از بهترین مهاجمان جهان محسوب می‌شود و خوشحال هستم که او توانست آقای گل جام جهانی روسیه شود.
14
کد مطلب: 137148