ایوانکا ترامپ دختر رئیس جمهور آمریکا قید تجارت را زد!
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۶
 
ایوانکا ترامپ
 
ایوانکا ترامپ
 
ایوانکا ترامپ،دختر بزرگ دونالد ترامپ رئیس جمهور ایلات متحده آمریکا به زودی برند تجاری خود را می بندد.
به گزارش ستاره ها ؛ ایوانکا ترامپ دختر رئیس جمهور آمریکا است . او همسر جرارد کوشنر هست و سه فرزند دارد . ایوانکا ترامپ کسب و کار خود را راه اندازی کرده و در مدیریت امپراطوری اقتصادی پدرش نیز نقش بسزایی دارد بعد از ریاست جمهوری پدرش او سمت های سیاسی و مدیریتی در کاخ سفید به دست آورده است و در دولت پدرش به عنوان شبه-بانوی اول نقش داشته و اکنون دستیار ویژهٔ رئیس‌جمهور است . او تصمیم دارد تجارت را کنار بگذارد و برند تجاری خود را ببندد.
 
به نقل از اسپوتنیک ؛ ایوانکا ترامپ، به زودی برند تجاری خود را می‌بندد. دختر رئیس جمهور ایالات متحده ایوانکا ترامپ، برند تجاری خود را پس از یک سال و نیم پس از شروع کار به عنوان مشاور رئیس جمهور، میبندد.
بر اساس گزارش این روزنامه، در طول چند ماه اخیر ایوانکا ترامپ این تصمیم را به دلیل محدودیت های کارهای سیاسی اش گرفته است.
وی میگوید که مطمئن نیست که وقتی واشنگتن را ترک کند، به تجارت باز می گردد یا نه!
 
وی گفت: “پس از ۱۷ ماه کار در واشنگتن، من نمی دانم که باز هم به تجارت خود ادامه می دهم یا نه. اما من می دانم که در آینده نزدیک، من فعالیت های خود را در کاخ سفید و واشنگتن متمرکز می نمایم”.
در آمد ایوانکا ترامپ و همسرش
پیش از این در خبرها آمده بود که، درآمد دختر رئیس جمهور آمریکا خانم ایوانکا ترامپ و همسرش جرد کوشنر که هر دو از مشاوران عالی دونالد ترامپ، هستند، در یکسال گذشته حدود ۸۲ میلیون دلار بوده است. این درآمد از محل سرمایه‌گذاری در حوزه مسکن و ساخت و ساز معماری توسط این زوج بدست امده است.
 
سرمایه‌گذاری در هتل بین‌المللی ترامپ و فروش محصولات برند تجاری با برند ایوانکا، محل درآمد ایوانکا بوده است.
بنابر گزارش واشنگتن پست، ایوانکا ترامپ حدود ۵۵ تا ۷۵ میلیون دلار دارایی دارد.
14
کد مطلب: 136518