اومتیتی: این بار دیگر نوبت قهرمانی است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۰
 
اومتیتی
 
اومتیتی
 
مدافع تیم‌ ‌ملی فوتبال فرانسه تاکید کرد که نمی‌خواهد مانند فینال یورو ناکام شوند.
به گزارش ستاره ها به نقل از ایسنا ، تیم‌ ‌ملی فوتبال  فرانسه توانست با یک گل در نیمه نهایی جام جهانی 2018 روسیه برابر بلژیک به پیروزی برسد و به فینال راه پیدا کند.
به نقل از اسکای اسپورت، تک گل فرانسوی ها را در این دیدار حساس ساموئل اومتیتی مدافع این تیم به ثمر رساند که در نهایت بهترین بازیکن میدان هم شد.
اومتیتی بعد از بازی، گفت‌: در دو سال اخیر دو فینال بزرگ را تجربه کرده‌ایم. در سال 2016 به فینال یورو راه پیدا کردیم و در حال‌ حاضر هم به فینال جام جهانی و این نشان می‌دهد که بسیار خوب کار کرده‌ایم. در فینال نخست نتوانستیم به پیروزی برسیم اما می‌خواهیم در فینال دومی جام را بالای سر ببریم.
او ادامه‌ داد: لحظات سختی را پشت سر گذاشتیم. با بازیکنان بزرگی بازی کرده‌ایم و خوشبختانه توانستیم آنها را شکست دهیم. یک بازی بزرگ دیگر پیش رو داریم و باید ماموریت خود را به خوبی به پایان رسانیم.
اومتیتی درباره ضربه سری که بالاتر از فلاینی هافبک بلند قد بلژیکی ها زد، گفت‌:  مهم بلندی قد نیست،‌ بلکه باید به خوبی حرکت کرد و جای گیری مناسبی داشت. خوشحالم که توانستم بالاتر از فلاینی ضربه سر بزنم و توپ را تبدیل به گل کنم.
14
کد مطلب: 135139