آسان‌ترین شغل دنیا، مفرح و عجیب با حقوق نجومی!!
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۳
 
جالب است که بدانید شغلی بسیار آسان و مفرح با حقوق بسیار بالایی هم در این جهان وجود دارد .
به گزارش ستاره ها به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ شغل فعالیتی است که افراد برای کسب در آمد انجام می دهند . معمولا افراد در ایران برای شغل خود زحمات زیادی می کشند و می شود گفت اکثر ان ها از میزان درامد خود راضی نیستند.  شاید ندانید اما مشاغلی در دنیا هستند که به راحتی و با کمترین زحمت می شود به بیشترین در آمد را کسب کرد . در ادامه می توانید با آسان‌ترین شغل دنیا در بریتانیا آشنا شوید .

آسان‌ترین فرصت‌ شغلی دنیا در کشور بریتانیا وجود دارد و کارمندی که این وظیفه بر عهده بگیرد، تنها در ازای کمتر از یک ساعت کار در هفته حدود ۵۰ هزار پوند در سال حقوق می‌گیرد. این رقم معادل ۵ هزار ۵۰۰ دلار در ماه است.
روزنامه دیلی‌میل بریتانیا گزارش کرد که این فرصت شغلی علاوه بر حقوق فوق‌العاده، در یک محیط بسیار زیبا و د لربا در جزیره‌ای در جنوب اقیانوس اطلس است، جزیره‌ای که به بهشت تشبیه شده است.
آسان‌ترین شغل دنیا
آسان‌ترین شغل
فرصت شغلی راحت و پر در امد
کارمندی که این فرصت شغلی را به دست آورد، موظف خواهد بود، گذرنامه‌های مسافرانی که به فرودگاه جزیره سانت هلنا در جنوب اقیانوس اطلس مسافرت می‌کنند را کنترل کند. نکته قابل توجه این است که فرودگاه این جزیره پذیرای تنها یک پرواز در هفته است و کارمند مورد نظر پس از کنترل گذرنامه‌های مسافران، روزهای باقی‌مانده هفته را به استراحت و تفریح در جزیره‌ای که طبیعت آن مانند فیلم‌های تخیلی زیباست، خواهد پرداخت.
این جزیره یکی از مستعمره‌های بریتانیا در اقیانوس اطلس است و تنها ۴۵۰۰ نفر جمعیت دارد. مقامات بریتانیایی چندی پیش اعلام کرد برای فرودگاه این جزیره دنبال کارمندی که وظیفه کنترل گذرنامه‌ها را بر عهده بگیرد، می‌گردند و در ازای تنها یک ساعت کار در هفته به او ۵۰ هزار پوند در سال حقوق می‌دهند.
دیلی‌میل فرودگاه جزیره سانت هلنا را ‌کم‌استفاده‌ترین فرودگاه دنیا توصیف کرد؛ فرودگاهی که تنها یک پرواز تجاری در هفته از آفریقای جنوبی در آن فرود می‌آید. نگهداری از این فرودگاه دورافتاده در این جزیره ناشناخته سالانه ۳۰۰ میلیون پوند برای مالیات‌دهندگان بریتانیا هزینه دارد و به دلیل فاصله بسیار زیاد جزیره سانت هلنا از دیگر کشورها، به نظر نمی‌آید در آینده نزدیک بتوان درآمد خاصی از این فرودگاه کسب یا برنامه‌ای برای فعالیت بیشتر آن ارائه کرد.
14
کد مطلب: 135063