بوفون: پیوستن به PSG برایم افتخاری بزرگ است/ پروژه جاه‌طلبانه پاری‌سن‌ژرمن مرا متقاعد کرد
تاریخ انتشار : جمعه ۱۵ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۰
 
بوفون
 
بوفون
 
سنگربان ایتالیایی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن از پیوستن به قهرمان لوشامپیونه ابراز خرسندی کرد و دلیل انتخاب این تیم را توضیح داد.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری تسنیم، جان لوئیجی بوفون امشب (جمعه) به هفته گمانه‌زنی درباره آینده‌اش پایان داد و با پاری‌سن‌ژرمن قراردادی یک ساله بست که امکان تمدید آن برای سال دوم وجود دارد.
سنگربان سابق تیم ملی ایتالیا که با پایان قراردادش با یوونتوس به 17 سال حضورش در بیانکونری پایان داد، به سایت باشگاه پاری‌سن‌ژرمن گفت: پیوستن به پاری‌سن‌ژرمن برایم افتخاری بزرگ است. من برای اولین بار در دوران بازیگری‌ام کشورم را ترک می‌کنم و تنها یک پروژه جاه‌طلبانه مانند پروژه پاری‌سن‌ژرمن می‌توانست مرا متقاعد کند که چنین تصمیمی بگیرم.
بوفون 40 ساله ادامه داد: از باشگاه پاری‌سن‌ژرمن و رئیس آن به خاطر اعتمادی که به من نشان داده‌‌اند، قدردانی می‌کنم. پاری‌سن‌ژرمن در این چند سال اخیر واقعاً پیشرفت کرده است. این تیم، تیمی است که توانسته به قلب مردم نفوذ کند. من با خودم، تمام انرژی، تجربه و عطشم برای کسب پیروزی را آورده‌ام تا به باشگاه جدیدم برای رسیدن به اهدافش کمک کنم. با کمک هم‌تیمی‌ها و هواداران‌مان ما می‌خواهیم احساساتی فوق‌العاده را نه فقط در استادیوم خودمان بلکه در تمام دنیا منتقل کنیم. ما نماینده شهری فوق‌العاده مانند پاریس هستیم که مردم آن لیاقتش را دارند که این باشگاه را در قله دنیای فوتبال ببینند.
14
کد مطلب: 134732