رونمایی از گریم بازیگران اصلی «ستایش ۳»
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۲۲
 
تصویربرداری سریال «ستایش» به کارگردانی سعید سلطانی و تهیه‌کنندگی آرمان زرین کوب، بعد از وقفه ای کوتاه از روز چهارشنبه دوباره آغاز می‌شود.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری صبا: فصل سوم سریال «ستایش» به کارگردانی سعید سلطانی که از مدتی پیش کار تصویر برداری خود را آغاز کرده، بعد از دو روز توقف از روز چهارشنبه (۱۳تیرماه) با حضور داریوش ارجمند و مهدی سلوکی کار خود را آغاز می‌کند.
تصویربرداری سریال «ستایش» در حالی آغاز شد که بازیگران اصلی این پروژه به دلیل مشغله کاری جلوی دوربین نرفته اند و قرار است از روز چهارشنبه مهدی سلوکی و داریوش ارجمند و از ۱۰ روز دیگر نرگس محمدی بازی خود را در این سریال آغاز کنند. همچنین امروز نیز امیر محمد زند در نقش «محسن» جلوی دوربین «ستایش ۳» رفت.
رونمایی از گریم بازیگران اصلی «ستایش ۳»
لاله مرزبان هم بازیگر جایگزین نقش دختر ستایش در این فصل خواهد بود. پیش از این حدیث میرامینی این نقش را ایفا می‌کرد و این بازیگر نیز از حضور در این سریال انصراف داد.
رونمایی از گریم بازیگران اصلی «ستایش ۳»
همچنین به‌جای رامسین کبریتی که نقش صابر پسر داریوش ارجمند را بازی می‌کرد و به شبکه جم پیوست، بازیگر دیگری به نام یاسر حق‌شناس نقش او را ایفا می‌کند و قرار است فقط در لانگ شات‌ها حضور داشته باشد.
تاکنون بیشتر بازیگران این سریال ۴۰ قسمتی که برای شبکه سوم سیما در حال تولید است، جلوی دوربین رفته‌اند.
رونمایی از گریم بازیگران اصلی «ستایش ۳»
بیشتر لوکیشین‌های فصل سوم سریال «ستایش» در تهران است و علاوه بر تهران، شهرهای چابهار و رامسر هم برای تصویربرداری انتخاب شده است.
رونمایی از گریم بازیگران اصلی «ستایش ۳»
زمان پخش این سریال هنوز مشخص نیست ولی به احتمال زیاد پخش «ستایش۳» در زمستان امسال خواهد بود.
14
کد مطلب: 134600