آخرین وضعیت در بیمارستان
مهدی فخیم زاده رو به بهبود است/ به خبرهای کذب توجه نکنید
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۱
 
مهدی فخیم زاده
 
مهدی فخیم زاده
 
خسرو امیرصادقی با اشاره به اینکه وضعیت مهدی فخیم زاده رو به بهبود است از مردم خواست خبرهای درست را از خبرگزاری های رسمی پیگیری کنند.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری مهر؛ خسرو امیرصادقی دوست و همکار مهدی فخیم زاده درباره آخرین وضعیت این هنرمند که مدتی است به دلیل تصادف در بیمارستان بستری است گفت: خوشبختانه حال عمومی مهدی فخیم زاده رو به بهبود است، البته با توجه به ضربه ای که بر اثر تصادف به وی وارد شده بخشی از بدنش ملتهب است ولی با تجویز پزشک هر روز چند قدم راه می رود.
وی ادامه داد: خوشبختانه فخیم زاده از نظر هوشیاری هیچ مشکلی ندارد اما با توجه به اینکه پزشکان به دنبال این هستند که مراقبت بیشتری از این هنرمند داشته باشند، اجازه خروج از آی سی یو را نداده اند.
امیرصادقی با اشاره به اینکه تا پایان امشب مشخص می شود که چه زمانی به بخش منتقل می شود، تاکید کرد: متاسفانه برخی از اخبار کذب در فضای مجازی منتشر می شود که باعث دلخوری پزشکان و هنرمندان می شود در حالی که باید فضایی ایجاد شود که جامعه هنرمندان و پزشکان دوباره به هم نزدیک شوند.
این هنرمند در پایان تاکید کرد: امیدوارم مردم برای در جریان قرار گرفتن از شرایط جسمی این هنرمند، تنها به اخباری که در خبرگزاری ها منتشر می شوند، توجه کنند.
14
کد مطلب: 134559