داریوش اسدزاده: خانه‌نشین شده‌ام
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۵۰
 
بازیگر تلویزیون و سینما گفت: مدتی است بیمارم، همان روزهای اول دکتر هم رفتم و دارو و فیزیوتراپی برایم نوشت، اما هنوز بهبودی کامل حاصل نشده است.
به گزارش ستاره ها به نقل از فارس: «داریوش اسدزاده» بازیگر تلویزیون و سینما گفت: حدود یک هفته است که در خانه زمین خوردم و پای راستم پیچ خورده است، به همین دلیل در این مدت خانه‌نشین شده و با ویلچر در خانه راه می‌روم.بازیگر «دردسرهای عظیم۲» ادامه داد: همان روزهای اول دکتر هم رفتم و دارو و فیزیوتراپی برایم نوشت، کمی بهترم اما هنوز بهبودی کامل حاصل نشده است. در این روزها یا کتاب می‌خوانم و یا تلویزیون می‌بینم.
داریوش اسدزاده: خانه‌نشین شده‌ام
این بازیگر درباره فعالیت‌های تلویزیونی و سینمایی خود نیز گفت: مدتی است که کاری را قبول نمی‌کنم چراکه معتقدم کار کردن برای جوان‌ترهاست.بازیگر سریال «چرخ فلک» در ادامه افزود: آخرین کتابم با نام «لاله‌زار و خاطرات» زیر چاپ است و به‌زودی در بازار عرضه می‌شود. در این کتاب خاطرات ریز و درشتم را از سال ۱۳۲۰ که وارد تئاتر و لاله‌زار شدم تا الان به نگارش درآوردم.این کتاب بعد از کتاب‌های «سیری در تاریخ تئاتر ایران از قبل از اسلام تا سال ۵۷»، «برگ‌های خواندنی»، «تماشاخانه تهران»، «تهران و خاطراتش» پنجمین کتابم به‌شمار می‌رود.
14
کد مطلب: 134467