«مرگ خاموش» در حال نگارش
تهیه‌کننده «سارق روح»: ادامه سریال «سارق روح» بستگی به تصمیم سیما دارد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۳
 
سریال «سارق روح»
 
سریال «سارق روح»
 
«سارق روح» در پایان راه می‌تواند ادامه پیدا کند اما همه‌چیز بستگی به تصمیم مدیران سیما دارد؛ قسمت پایانی فصل اول سریال «سارق روح » جمعه پانزدهم تیرماه روی آنتن شبکه پنج می‌رود.
به گزارش ستاره ها به نقل از باشگاه خبرنگاران پویا، سریال «سارق روح» به کارگردانی احمد معظمی از بهمن ماه سال گذشته روی آنتن رفته و تا جمعه پانزدهم تیرماه ادامه خواهد داشت. البته به گفته ابوالفضل صفری تهیه‌کننده سریال از ابتدا طرح «سارق روح» را در چند فاز به تحریر نگارش درآمده و با تصمیم مدیران سیما همین بازیگران دوباره جلوی دوربین می‌روند تا فصل‌های بعدی آماده پخش شوند.
وی با بیان اینکه سریال تلویزیونی شبکه پنج سیما پایان بازی ندارد و البته می‌تواند در فازهای بعدی ادامه پیدا کند، اشاره کرد: «سارق روح» پایان‌بندی مستقلی دارد اما اگر مدیران سیما به این نتیجه رسیدند که این پرداخت را ادامه بدهیم فازهای بعدی جلوی دوربین می‌روند و قصه ادامه پیدا می‌کند.
ابوالفضل صفری از نگارش سریال جدید اجتماعی سیما تحت عنوان «مرگ خاموش» خبرداد و افزود:  «مرگ خاموش» نام سریال جدید با محتوای اجتماعی است که در سیمافیلم مشغول نگارش آن هستیم. سریالی که چندین آسیب اجتماعی را مورد بحث و بررسی قرار می‌دهد؛ معضلات و ناهنجاری‌هایی که از جمله آن می‌توان به طلاق، موادمخدر و حاشیه‌نشینی اشاره کرد.  
برپایه این گزارش، «سارق روح» به قلم هومان فاضل در ژانر مهیج و معمایی برگرفته از یک ایده پژوهش‌محور است که به موضوع امنیت نرم و آسیب‌های اجتماعی می‌پردازد. دانیال حکیمی، محمود پاک نیت، نگین معتضدی، علیرام نورایی، کمند امیرسلیمانی و.... از جمله بازیگران این سریال هستند که به ایفای نقش پرداخته‌اند. این سریال 20 قسمتی روز جمعه پانزدهم تیرماه ساعت 16 آخرین قسمت خود را به روی آنتن شبکه پنج سیما می‌برد.
14
کد مطلب: 134423