رفتار نژادپرستانه، کار دست ۲ مجری جوان داد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۸
 
عمل نژادپرستانه دو مجری تلویزیونی یکی از شبکه‌های اسپانیولی زبان آمریکایی موجب تعلیق آن‌ها از این تلویزیون شد.دو مجری آمریکایی که در یکی از شبکه‌های تلویزیونی این کشور اقدام به مسخره کردن شکل چشم بازیکنان کره جنوبی کرده بودند از کار معلق شدند.
افکار نیوز نوشت: عمل نژادپرستانه دو مجری تلویزیونی یکی از شبکه‌های اسپانیولی زبان آمریکایی موجب تعلیق آن‌ها از این تلویزیون شد. "جیمز تاهان" و "جنیس بنکوسم" پس از برد تیم ملی فوتبال کره جنوبی مقابل آلمان، در حالی که دو دست خود را گوشه چشم‌های خود گذاشته بودند بازیکنان کره‌ای را مورد تمسخر قرار دادند.
رفتار نژادپرستانه کار دست ۲ مجری جوان داد
در ویدئویی که منتشر شده است یکی از این دو مجری را نشان می‌دهد که در مقابل مهمانان برنامه و بینندگان تلویزیونی دست به این عمل نژادپرستانه می‌زند. این اتفاق روز جمعه و در شوی تلویزیونی "یون نوئوو دای" برای جشن پیروزی یک تیم آسیایی برابر آلمان قهرمان جام جهانی گذشته رخ داد.
گفتنی است؛ دیگو مارادونا اسطوره فوتبال آرژانتین نیز عملی مشابه را در بازی آرژانتین مقابل ایسلند در برابر عده‌ای از تماشاگران کره‌ای انجام داده بود که مورد انتقاد گزارشگر شبکه تلویزیونی ITV قرار گرفت. این صحنه د. ر. دوربین‌های تلویزیونی ضبط نشد.
14
کد مطلب: 134408