عزیزی در مراسم معارفه: دیر شروع کردیم و کار سختی داریم
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۳
 
خداداد عزیزی
 
خداداد عزیزی
 
سرمربی تیم فوتبال سپیدرود گفت که کار دشواری در این تیم پیش‌رو دارند.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری تسنیم از رشت، خداداد عزیزی که روز گذشته (یکشنبه) از سوی محمد نوین، به عنوان سرمربی سپیدرود انتخاب شد، امروز (دوشنبه) در مراسم معارفه‌اش گفت: شهر رشت به شهر باران معروف است و سپیدرود هم از تیم‌های قدیمی ایران بوده و در لیگ تخت جمشید حضور داشته است. یک مجموعه فنی در این باشگاه حاضر هستند و من به عنوان یک همراه با آنها هستم.
وی ادامه داد: کار سختی داریم و کار کمی دیر شروع کردیم. از امروز کارمان را شروع می‌کنیم و به یارگیری می‌پردازیم. از سهیل حق‌شناس و افشین ناظمی در کادرفنی تیم‌مان استفاده خواهیم کرد. سعی می‌کنیم تیم خوبی را تشکیل دهیم و دست و پا نزنیم. سعی می‌کنیم با کمک طرفداران سپیدرود و مجموعه این تیم بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم.
به گزارش تسنیم،‌ در این مراسم،‌ پس از صحبت‌های خداداد عزیزی،‌ دسته گلی از سوی مسئولان این باشگاه به عزیزی اهدا شد و سپس این مربی به همراه سهیل حق‌شناس، افشین ناظمی و محمدرضا مهدوی روی سکو قرار گرفتند و از سوی تشویق لیدرهای باشگاه تشویق شدند.
مراسم معارفه خداداد عزیزی در حالی برگزار شد که جواد تن‌زاده با دریافت حکمی از دادگاه مدعی است که مالک قانونی باشگاه است و نادر دست‌نشان را هم به عنوان سرمربی این تیم انتخاب کرده است. به این ترتیب در حال حاضر باشگاه سپیدرود دو مالک و دو سرمربی دارد و هواداران این تیم در سر درگمی کامل به سر می‌برند.
14
کد مطلب: 134404