خسرو امیرصادقی گفت:
فخیم‌زاده امروز از جایش بلند شد/گلایه‌دارم چرا آنقدر شایعه درست می‌کنند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۷
 
مهدی فخیم زاده
 
مهدی فخیم زاده
 
پیشانی بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون مشکوک به ضربه مغزی بوده و برای ترمیم نیاز به مراقبت‌های ویژه‌تری دارد؛ تا چند روز آینده او را به بخش منتقل می‌کنند و ملاقات معدود، آزاد می‌شود.
 در به گزارش ستاره ها به نقل از باشگاه خبرنگاران پویا، مهدی فخیم زاده بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون که می‌گفتند از ناحیه لگن، سر و گردن و زیر چانه دچار مصدومیت شدید شده بود به گفته خسرو امیرصادقی تهیه‌کننده و بازیگر سینما و تلویزیون این‌ها شایعه‌ای بیش نبوده است. البته ضربه سهمگین بوده اما خوشبختانه امروز ایشان از جایشان بلند شدند. هیچ ضایعه‌ای از ناحیه سر نداشتند که برخی می‌گفتند شکستگی وجود ندارد ولی پزشکان به رفع این ضایعه از ناحیه سر می‌پردازند! چرا آنقدر تصادف فخیم‌زاده برای برخی قرار است خبرسازی کند.
بازیگر مسافران مهتاب و پایتخت 5 درباره آخرین وضعیت فخیم‌زاده به خبرنگار فرهنگی تسنیم گفت: خوشبختانه هوشیاری مهدی فخیم‌زاده برگشته و وضعیت خوبی را در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان ایرانمهر سپری می‌کند. امروز خوشحال شدیم که ایشان از جایشان بلند شدند و صبحانه هم توانستند بخورند. می‌گویند اگر شکستگی نداشته چرا از ایشان در مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌کنند؟! چون پیشانی‌شان مشکوک به ضربه مغزی بوده و برای ترمیم نیاز به مراقبت‌های ویژه‌تری داشتند و از طرفی سطح هوشیاری‌شان به واسطه ضربه سهمگین پایین بوده است. تا چند روز آینده ایشان را به بخش می‌آورند و ملاقات معدود آزاد می‌شود.
وی در پایان خاطرنشان کرد: هنرمندان و مسئولان به ملاقات مهدی فخیم‌زاده آمدند و نگران حال این بازیگر و کارگردان با سابقه تلویزیون و سینما بوده‌اند. خوشبختانه ورزشکار بودن این بازیگر خیلی کمک کرده تا وخامت حالشان پایدار نماند. امیدوارم در روزهای آینده سلامتی و تندرستی فخیم‌زاده به اوج خودش برسد؛ سینما و تلویزیون به امثال او نیاز دارد و مخاطبین هم با پیگیری‌های مجدانه‌شان حتی برای ملاقات ایشان نشان داده‌اند که چقدر این بازیگر و کارگردان توانسته با آثارش در دل مردم جایی برای خودش باز کند. خوشحالم در کشوری زندگی می‌کنم که آنقدر مردم و جامعه قدردان تلاش‌های هنرمندانه، فرهیختگانشان هستند.
برپایه این گزارش، خسرو امیرصادقی قرار است به زودی یک کار طنزی را برای سینمای ایران تهیه‌کند؛ او تاکنون "بله برون"، "پسر تهرانی"، "از صمیم قلب"، "کلید ازدواج" و در عرصه بازیگری هم مخاطبین او را با "مسافران مهتاب"، "سهراب"، "سردار جنگل"، "میرزا کوچک‌خان" و این اواخر هم "پایتخت 5" می‌شناسند که به علت بیماری نتوانست بیشتر در این سریال باقی بماند و به نقش‌آفرینی‌اش ادامه دهد.
14
کد مطلب: 134313