پیرمرد هندی که ۷۰ سال بدون آب و غذا زندگی می کند/عکس
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۱
 
در هندوستان راهب یوگایی به مدت 70 سال است که بدون آب و غذا زندگی می کند او تمام انرژی خود را از تفکر و تمرکز بدست آورده است
به گزارش ستاره ها به نقل از فردا؛ یک راهب یوگایی در هندوستان که ۸۸ سال سن دارد از ۱۸ سالگی بدون آب و غذا زندگی می کند این راهب یوگایی که به مدت ۷۰ سال آب و غذا نخورده است زیر نظر دانشمندان آزمایشاتی داد که نشان داد که این راهب با کمبود شدید آب در بدنش مواجه است نام این راهب هندوستانی ماتاجی است او می گوید که تمام انرژی خود را از تمرکز و تفکر بدست آورده است.
پیرمرد هندی که ۷۰ سال بدون آب و غذا زندگی می کند
راهب یوگایی در هندوستان
یک راهب یوگایی اهل گجرات هندوستان به نام «ماتاجی» ۸۸ ساله ادعا می‌کند که ۷۰ سال است بدون آب و غذا زندگی می‌کند.
ادعای این راهب یوگایی اهل هندوستان باعث کنجکاوی و شگفتی دانشمندان شده است که چطور این راهب این همه سال بدون آب و غذا به زندگی اش ادامه داده است.
راهب یوگایی در هندوستان
ماتاجی
زندگی راهب یوگایی در هندوستان
درپی این ادعا در سال ۲۰۱۰ میلادی محققان دانشمندان موسسه فیزیولوژی و علوم تحقیقاتی را روی بدن این راهب انجام دادند. دانشمندان به مدت ۱۵ روز این راهب را زیر نظر داشته و متوجه شدند که او پس از مانیتورینگ هیچ آب و غذایی نخورده است. آزمایش‌های انجام شده روی بد وی سازگاری با گرسنگی و کمبود شدید آب در بدن این راهب را نشان داد. «ماتاجی» می‌گوید تمامی انرژی خود را برای ادامه زندگی از تمرکز و تفکر پی در پی بدست می‌آورد.
راهب یوگایی در هندوستان
پیرمرد ۸۸ ساله
14
کد مطلب: 132568