رایان رینولدز در فیلم مثلث برمودا بازی می‌کند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۲
 
طبق گزارشات صورت گرفته قرار شده است رایان رینولدز در فیلم جدیدی درباره مثلث برمودا بازی کند که گویا در آن، هنرپیشه Deadpool 2 با کوسه‌ها، واکینگ‌ها و نازی‌ها بازی می‌کند.
گیمفا:  این فیلم ماجراجویی علمی تخیلی، پروژه‌ای است که سال قبل مربوط به سم ریمی بود اما طبق خبری که از سوی بعضی از منابع اعلام شده، این کارگردان به سمت تولید فیلم رفته که گفته می‌شود اواخر امسال آغاز می‌گردد.
ساخت این فیلم بدون عنوان ابتدا در فوریه ۲۰۱۷ اعلام شد و ریمی اعلام کرد که در حال مذاکره با Skydance Productions درباره کارگردانی فیلم است. هیچ خبر رسمی در رابطه با ساخت فیلم اعلام نگردید و خیلی‌ها تصور کردند ساخت این فیلم متوقف شده است. ریمی سال گذشته مشغول تولید و ساخت فیلم‌هایی همچون Ash Vs. Evil Dead، ریبوت The Grudge و فیلم جدید Crawl بود. جدیدترین فیلم سینمایی او در منصب کارگردان، Oz The Great And Powerful در سال ۲۰۱۳ بود. اخیرا اعلام شده او کارگردان سریال جدیدی بر اساس The Kingkiller Chroicle است.
اما طبق خبر منتشر شده از سوی The Hashtag Show، فیلم مثلث برمودا دوباره به صدر اخبار بازگشته و ریمی کار فیلم‌برداری آن را امسال سپتامبر آغاز می‌کند. با اینکه بیشتر جزئیات پیرامون فیلم مخفی نگه داشته شده‌اند، گویا رینولدز برای بازی در نقش اصلی مرد فیلم انتخاب شده و شخصیت زن فیلم که فرمانده نیروی دریایی خواهد بود، Vogel نامیده می‌شود. این گزارش شامل خلاصه داستان نیز است که نسخه آپدیت شده از فیلم‌های هیولایی داگ مک‌کلر (Doug McClure) دهه هفتاد مانند The Land That Time Forgot است. داستان فیلم بدین شرح است:
 
رایان رینولدز در فیلم مثلث برمودا بازی می‌کند
 
وقتی زیر دریایی بزرگی‌ که سلاح‌های هسته‌ای حمل می‌کرده، در مثلث برمودا گم می‌شود، فرمانده Vogel از دکتر فیسک (احتمالا با بازی رینولدز) کمک می‌گیرد، فیزیکدانی که تحقیق پدر بزرگش باعث کشف جزیره مرموزی به امید پیدا کردن سلاح‌های هسته‌ای می‌شود که هیچ سکنه‌ای جز کوسه‌ها، وایکینگ‌ها و نازی‌ها ندارد.
فیلم‌نامه کار را جان جاتینز (John Gatins) نوشته که ریبوت Power Rangers و داستان Kong: Skull Island را قلم زده است. با فرض اینکه ریمی کارگردان این فیلم باشد، تهیه کنندگان Annihilation، دان گرنگر (Don Granger)، دیوید الیسون (David Ellison) و دن گلدبرک (Dan Goldberg) نیز در این پروژه حضور خواهند داشت و انتظار می‌رود فیلم‌برداری این کار در ماه اکتبر تکمیل شود. همه این‌ها مستلزم خبر رسمی از سوی استودیو و عوامل کار است و رینولدز در حال حاضر برنامه کاری شلوغی با فیلم‌های Six Underground, Deadpool و X-Force دارد.
اگر این گزارش دقیق باشد، مثلث برمودا می‌تواند فیلم جالب و ترسناکی با کارگردانی ریمی باشد.
14
کد مطلب: 132400